Zawody w piłce ręcznej grupy dziewczyn klas 7SP,8SP,IIIG na szczeblu gminnym odbyły się 12 grudnia 2018r. Gospodarzem zawodów mianowano SP 6 w Czechowicach – Dziedzicach, a na zaproszenie do udziału w turnieju odpowiedziały SP 8, SP 10, SP Bronów, SP 2 Ligota i SP Zabrzeg. Mimo niskiego miejsca w tabeli punktowej możemy śmiało powiedzieć, iż poziom gry zadowalał kibiców. Mecze kończyły się wynikami 1;0, 1;0 0;0 (karne2;0). Emocje sięgały zenitu, tym bardziej dziękujemy za wszystko dziewczynom. Naszą szkołę reprezentowały: Białek Laura, Herda Emilia, Jurczyk Maja, Mikołajczyk Julia , Gawlas Patrycja, Grzywa Martyna, Ciesielczyk Maria, Londzin Łucja, Wieliczka Zuzanna, Pawełoszek Anastazja, Micor Laura, Spyra Magdalena, Przemyk Natalia.

Licznik odwiedzin

Dziś 10

Wczoraj 22

Ostatni tydzień 190

Ostatni miesiąc 337

Ogółem 170324

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com