W czwartek 16 maja na stadionie im H. Puzonia w Zabrzegu odbyły się zawody trójboju lekkoatletycznego dla dziewczyn i chłopców klas 4 i młodszych. Był to trzeci etap zawodów, który był bezpośrednią eliminacją do finału województwa śląskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 4c sportowej o profilu lekkoatletycznym. 10 godzin wychowania fizycznego w tygodniu i ciężkie treningi lekkoatletyczne przyniosły pierwsze duże sukcesy. Chłopcy okazali się bezkonkurencyjni zajmując pierwsze miejsce i 27 maja będą reprezentować naszą szkołę w finale wojewódzkim w Rudzie Śląskiej. Dziewczynkom nie wiele zabrakło do awansu i ostatecznie uplasowały się na drugiej pozycji. Składamy ogromne gratulacje.

Naszą Szkołę reprezentowali: Lilianna Jarczok, Oliwia Botor, Aleksandra Chomicz, Marika Kopeć, Marta Gruszka, Maja Białek, Paweł Czyż, Kamil Orszulak, Daniel Fafiński, Julian Klimaniec, Miłosz Rudnik, Mateusz Wiśniewski.


Niedziela, 22 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 44

Wczoraj 54

Ostatni tydzień 675

Ostatni miesiąc 2157

Ogółem 139919

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com