23 października 2018 roku w MDK Ligota Miliardowice odbył się turniej Rejonowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży w Szachach drużynowych chłopców i dziewcząt Szkolnego Związku Sportowego o awans do turnieju Finałowego. Rozgrywki zostały przeprowadzone systemem drużynowym, szwajcarskim - kontrolowanym. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dzieci w składzie Dagmara Baran, Marek Białowąs, Jakub Gandzel i Karol Olesik. Drużyna ta zapewniła sobie awans do turnieju Finałowego Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Szachach drużynowych chłopców i dziewcząt. 21 listopada 218 roku w Tauron Dystrybucja S.A. Oddział w Częstochowie odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci. W każdej grupie grało po 16 drużyn 4- osobowych, wyłonionych w trakcie eliminacji powiatowych, potem rejonowych. Naszą szkołę w tych rozgrywkach reprezentował skład z Igrzysk rejonowych, który w rezultacie zdobył IV miejsce. GRATULUJEMY!

Licznik odwiedzin

Dziś 10

Wczoraj 22

Ostatni tydzień 190

Ostatni miesiąc 337

Ogółem 170324

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com