13 października 2018r. miał miejsce kolejny - XII Memoriał Henryka Puzonia. Tegoroczna edycja biegu odbyła się tydzień po oficjalnym otwarciu zmodernizowanego na potrzeby lekkoatletów stadionu.  O godzinie 10:15 rozpoczęły się biegi dzieci i młodzieży, wchodzące w skład cyklu biegowego "Biegiem po zdrowie".  Słoneczna aura wraz z wysoką temperaturą sprawiły, iż  w zawodach wzięło udział 547 zawodników, na których czekały medale, dyplomy, nagrody oraz posiłek w postaci pysznej kanapki i gorącej herbaty z sokiem. Każdy z uczestników kończących bieg otrzymał pamiątkowy medal na mecie.

Klasyfikacja drużynowa:
I miejsce: SP im. ks. Józefa Londzina w Zabrzegu
II miejsce: SP nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Czechowicach-Dziedzicach
III miejsce: Katolicka SP im. Św. Brata Alberta w Czechowicach-Dziedzicach

Klasyfikacja indywidualna uczniów naszej szkoły m. 1-6:
I miejsce: Natalia Biedroń, Kamil Orszulak,
II miejsce: Mateusz Orszulak, Paweł Czyż, Marek Wrzoł, Martyna Londzin,
III miejsce: Daniel Fafiński, Mateusz Biedroń, Dawid Rogol,
IV miejsce: Alicja Kacperska, Dominik Kubień, Maksymilian Jarzyna, Julianna Matysek, Hubert Kapias,
V miejsce: Lilianna Jarczok, Marta Gruszka, Konrad Pawlik, Julita K ocurek, Kamil Kisiała, Bianca Varga, Krzysztof  Chopiak,
VI miejsce: Marika Kopeć, Zofia Bielecka, Ewelina Wizner, Traian Caldarar.

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować sponsorom imprezy – firmie LOTOS oraz POLWAX, a szczególnie wszystkim wolontariuszom, bez pomocy których impreza nie mogłaby się odbyć. Bogata fotorelacja z biegu na stronie www.memorialhenrykapuzonia.pl

 

Licznik odwiedzin

Dziś 23

Wczoraj 39

Ostatni tydzień 90

Ostatni miesiąc 121

Ogółem 170888

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com