W piątkowe popołudnie – 05.10.2018r. - odbyły się zawody szkolne w tenisie stołowym. Nagrody, puchary, dyplomy ufundowane przez P.Dyrektor Barbarę Parchańską trafiły do najlepiej prezentujących się w grze indywidualnej, w tym dniu przybyłych uczniów naszej szkoły. Rozgrywki toczyły się tradycyjnym systemem do dwóch przegranych, w kategoriach wiekowych; oddzielnie w grupach dziewczyn i chłopców. Cieszymy się z licznego uczestnictwa, lista wyróżnionych przedstawia się następująco:

 

1. Paulina Gawlas 1. Kamil Orszulak 1. Julia Mikołajczyk 1. Filip Latacz
2. Dagmara Baran 2. Dominik Kubień 2. Milena Gąsior 2. Tomasz Kuś
3. Wiktoria Kobiela 3. Adrian Koźlik 3. Justyna Sokołowska 3. Maksymilian Wrzoł
4. Magdalena Jonkisz 4. Mateusz Orszulak 4. Justyna Szłapa 4. Maciej Iwasiów
5. Aleksandra Lukas 5. Konrad Jachnik 5. Julianna Matysek 5. Bartłomiej Cieciak
6. Natalia Pielgrzym 6. Adam Żadkiewicz 6. Laura Białek 6. Piotr Szarek

Wszystkim serdecznie gratulujemy. Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Dziś 10

Wczoraj 22

Ostatni tydzień 190

Ostatni miesiąc 337

Ogółem 170324

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com