W piątkowe popołudnie – 05.10.2018r. - odbyły się zawody szkolne w tenisie stołowym. Nagrody, puchary, dyplomy ufundowane przez P.Dyrektor Barbarę Parchańską trafiły do najlepiej prezentujących się w grze indywidualnej, w tym dniu przybyłych uczniów naszej szkoły. Rozgrywki toczyły się tradycyjnym systemem do dwóch przegranych, w kategoriach wiekowych; oddzielnie w grupach dziewczyn i chłopców. Cieszymy się z licznego uczestnictwa, lista wyróżnionych przedstawia się następująco:

 

1. Paulina Gawlas 1. Kamil Orszulak 1. Julia Mikołajczyk 1. Filip Latacz
2. Dagmara Baran 2. Dominik Kubień 2. Milena Gąsior 2. Tomasz Kuś
3. Wiktoria Kobiela 3. Adrian Koźlik 3. Justyna Sokołowska 3. Maksymilian Wrzoł
4. Magdalena Jonkisz 4. Mateusz Orszulak 4. Justyna Szłapa 4. Maciej Iwasiów
5. Aleksandra Lukas 5. Konrad Jachnik 5. Julianna Matysek 5. Bartłomiej Cieciak
6. Natalia Pielgrzym 6. Adam Żadkiewicz 6. Laura Białek 6. Piotr Szarek

Wszystkim serdecznie gratulujemy. Galeria zdjęć


Niedziela, 22 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 44

Wczoraj 54

Ostatni tydzień 675

Ostatni miesiąc 2157

Ogółem 139919

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com