W sobotę 21 października na stadionie MOSIR w Zabrzegu odbył się XV Bieg Śladami ks. Józefa Londzina. Bieg połączony jest z obchodami święta patrona naszej szkoły.  Na starcie stanęło 404 młodych biegaczy z czego aż 77 ze Szkoły Podstawowej w Zabrzegu. W klasyfikacji generalnej stanęliśmy na najniższym stopniu podium wyprzedzając wiele szkół z gminy i okolic.

Indywidualnie miejsca medalowe zajęli:

  • Mateusz Orszulak – 2 miejsce
  • Paweł Czyż – 1 miejsce
  • Dominik Kubień – 2 miejsce
  • Wiktoria Gawlas – 2 miejsce
  • Kacper Borawski – 3 miejsce
  • Martyna Londzin – 3 miejsce

Składamy ogromne gratulacje wszystkim startującym.


Poniedziałek, 21 Października 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 40

Wczoraj 76

Ostatni tydzień 40

Ostatni miesiąc 1895

Ogółem 142697

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com