W dniu 08.12.2017r. na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 8 w Czechowicach – Dziedzicach odbyły się rozgrywki piłki koszykowej. Zawody przebiegały w sympatycznej, sportowej atmosferze. Przy podziale na grupy i wyrównanej walce z zasadami fair – play  nasze uczennice zajęły IV miejsce. Skład drużyny starszej: Aleksandra Wyszomierska, Paulina Jachnik, Julia Zimny, Amelia Pustelnik, Martyna Kirylak, Paulina Sałaciak, Martyna Krzempek, Natalia Przemyk, Wiktoria Bartoszek, Weronika Balcarek, Maria Ciesielczyk, Zuzanna Wieliczka. Dziękujemy również dziewczynkom z grupy 4-6, która godnie reprezentowała SP Zabrzeg na zawodach w mini piłce koszykowej, które odbyły się w dniu 17.11.2017r. w SP nr 5 w Czechowicach – Dziedzicach. Skład drużyny młodszej: Julita Kocurek, Laura Micor, Kinga Przybyła, Kinga Rojewicz, Anastazja Pawełoszek, Milena Gąsior, Natalia Gibas, Martyna Grzywa, Żaneta Jonkisz, Łucja Londzin.

Licznik odwiedzin

Dziś 2

Wczoraj 99

Ostatni tydzień 101

Ostatni miesiąc 101

Ogółem 167803

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com