W dniu 08.12.2017r. na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 8 w Czechowicach – Dziedzicach odbyły się rozgrywki piłki koszykowej. Zawody przebiegały w sympatycznej, sportowej atmosferze. Przy podziale na grupy i wyrównanej walce z zasadami fair – play  nasze uczennice zajęły IV miejsce. Skład drużyny starszej: Aleksandra Wyszomierska, Paulina Jachnik, Julia Zimny, Amelia Pustelnik, Martyna Kirylak, Paulina Sałaciak, Martyna Krzempek, Natalia Przemyk, Wiktoria Bartoszek, Weronika Balcarek, Maria Ciesielczyk, Zuzanna Wieliczka. Dziękujemy również dziewczynkom z grupy 4-6, która godnie reprezentowała SP Zabrzeg na zawodach w mini piłce koszykowej, które odbyły się w dniu 17.11.2017r. w SP nr 5 w Czechowicach – Dziedzicach. Skład drużyny młodszej: Julita Kocurek, Laura Micor, Kinga Przybyła, Kinga Rojewicz, Anastazja Pawełoszek, Milena Gąsior, Natalia Gibas, Martyna Grzywa, Żaneta Jonkisz, Łucja Londzin.


Poniedziałek, 23 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 129

Wczoraj 88

Ostatni tydzień 129

Ostatni miesiąc 2330

Ogółem 140092

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com