04 października 2017 roku w MDK Ligota Miliardowice odbył się turniej Powiatowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży w Szachach drużynowych chłopców i dziewcząt Szkolnego Związku Sportowego o awans do turnieju Rejonowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży w Szachach drużynowych chłopców i dziewcząt. Rozgrywki zostały przeprowadzone systemem drużynowym, szwajcarskim - kontrolowanym. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dzieci w składzie Dagmara Baran, Marek Białowąs, Jakub Gandzel, Adam Żadkiewicz i Karol Olesik oraz drużyna młodzieży: Zuzanna Wieliczka, Maksymilian Wrzoł, Krzysztof Kawiak i Michał Pollak. Oby dwie drużyny zapewniły sobie awans do turnieju Rejonowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży w Szachach drużynowych chłopców i dziewcząt. Szkolnego Związku Sportowego. W turnieju Rejonowym, który odbył się 31 października 2017 roku, drużyna dzieci zajęła II miejsce, a drużyna młodzieży VI miejsce. Gratulujemy. Organizatorami Igrzysk byli : PSZS w Bielsku-Białej, LKS STRAŻAK Zabrzeg. Galeria zdjęć


Poniedziałek, 23 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 102

Wczoraj 88

Ostatni tydzień 102

Ostatni miesiąc 2303

Ogółem 140065

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com