Najbardziej wyczekiwanymi zawodami w grupie dziewczyn gimnazjum były rozgrywki gminne w piłce siatkowej. W dniu  25 stycznia 2018r. spotkałyśmy się z drużynami ze szkół SP nr6, ZSP nr2 i SP nr8 w Czechowicach – Dziedzicach. Gra odbywała się systemem do dwóch wygranych setów, do 25 punktów. Nie zabrakło gorącego dopingu i wielu emocji. Po zaciętej walce zajęłyśmy 4 miejsce. Serdeczne podziękowania za reprezentowanie naszej szkoły dla: kapitana zespołu Julii Zimny, Pauliny Sałaciak, Amelii Pustelnik, Katarzyny Lukas, Laury Białek, Wiktorii Bartoszek, Julii Mikołajczyk, Natalii Przemyk, Martyny Krzempek, Aleksandry Wyszomierskiej, Zuzanny Wieliczka, Marii Ciesielczyk, Pauliny Jachnik.

Licznik odwiedzin

Dziś 56

Wczoraj 60

Ostatni tydzień 56

Ostatni miesiąc 1953

Ogółem 167148

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com