Najbardziej wyczekiwanymi zawodami w grupie dziewczyn gimnazjum były rozgrywki gminne w piłce siatkowej. W dniu  25 stycznia 2018r. spotkałyśmy się z drużynami ze szkół SP nr6, ZSP nr2 i SP nr8 w Czechowicach – Dziedzicach. Gra odbywała się systemem do dwóch wygranych setów, do 25 punktów. Nie zabrakło gorącego dopingu i wielu emocji. Po zaciętej walce zajęłyśmy 4 miejsce. Serdeczne podziękowania za reprezentowanie naszej szkoły dla: kapitana zespołu Julii Zimny, Pauliny Sałaciak, Amelii Pustelnik, Katarzyny Lukas, Laury Białek, Wiktorii Bartoszek, Julii Mikołajczyk, Natalii Przemyk, Martyny Krzempek, Aleksandry Wyszomierskiej, Zuzanny Wieliczka, Marii Ciesielczyk, Pauliny Jachnik.


Poniedziałek, 21 Października 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 41

Wczoraj 76

Ostatni tydzień 41

Ostatni miesiąc 1896

Ogółem 142698

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com