11 listopada 2017 roku, jak co roku w Czechowicach-Dziedzicach odbyły się uroczyste obchody Święta Niepodległości. Z tej okazji odbył się XXVI Bieg Niepodległości. W ramach imprezy odbyły się biegi dzieci oraz bieg na 10 km ulicami miasta. Od godziny 10.00 rywalizowali najmłodsi. W 16 biegach dzieci wystartowało łącznie 429 zawodników w 22 kategoriach. Najlepszych 6 zawodników w każdej kategorii, otrzymało medal, dyplom oraz nagrodę rzeczową. W klasyfikacji szkół uplasowaliśmy się na 3 miejscu. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa uczniów, która promuje Ruch i Zdrowie. Pragniemy pogratulować również naszym medalistom:

Paweł Czyż – I miejsce,

Orszulak Kamil – III miejsce,

Kalarus Dawid – I miejsce,

Julia Zimny- III miejsce,

Do zobaczenia na kolejnym Biegu :). Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Dziś 49

Wczoraj 68

Ostatni tydzień 284

Ostatni miesiąc 2210

Ogółem 157281

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com