W dniu 28.09.2017r. na obiektach LKS „Sokół” Zabrzeg odbyły się sztafetowe biegi przełajowe na szczeblu gminnym Szkolnego Związku Sportowego. Uczniowie odpowiednio ukończyli zawody na miejscach 10, 6, 3, 5. Miejsca medalowe wywalczyły dziewczyny starsze tj. uczennice klas 7 oraz II i III. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim za reprezentowanie szkoły.

Reprezentacja Szkoły - Igrzyska Dzieci: Laura Micor, Zofia Bielecka, Blanka Lewandowska, Żaneta Jonkisz, Łucja Londzin, Kinga Przybyla, Maria Filapek, Anastazja Pawełoszek, Paulina Gawlas, Marek Wrzoł, Sebastian Cięcinka, Dominik Kubień, Igor Waleczek, Marek Białowąs, Mateusz Wrzoł, Adam Żadkiewicz, Jakub Gandzel, Maksymilian Jarzyna, Filip Latacz, Daniel Fafiński, Julian Klimaniec, Kamil Orszulak, Paweł Czyż.

Reprezentacja Szkoły - Igrzyska Młodzieży: Patrycja Gawlas,  Julia Zimny, Aleksandra Wyszomierska, Weronika Balcarek, Zuzanna Wieliczka, Martyna Londzin, Wiktoria Gawlas, Agata Wrzoł, Paulina Jachnik, Kamil Kaplita, Dawid Janik, Nikodem Janik, Miłosz Kuś, Jakub Grygierczyk, Igor Zontek, Maksymilian Wrzoł. Galeria

Licznik odwiedzin

Dziś 35

Wczoraj 95

Ostatni tydzień 130

Ostatni miesiąc 1523

Ogółem 156594

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com