W dniu 29 maja 2017 na Pływalni  „Wodnik” w Czechowicach-Dziedzicach  odbyły się zawody pływackie w ramach igrzysk szkół podstawowych i gimnazjady. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie z Zabrzega. Miłosz Kuś i Łukasz Kapuśnik stanęli na najwyższym stopniu podium. Ponadto Zuzanna Wieliczka i Maksymilian Jarzyna zakwalifikowali się do wyścigów finałowych zajmując odpowiednio czwarte i ósme miejsce. W klasyfikacji szkół gimnazjalnych chłopcy zostali sklasyfikowani  na pierwszym miejscu a dziewczyny na czwartym. W klasyfikacji szkół podstawowych chłopcy zajęli drugie miejsce natomiast dziewczyny czwarte. Gratulujemy.


Niedziela, 22 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 44

Wczoraj 54

Ostatni tydzień 675

Ostatni miesiąc 2157

Ogółem 139919

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com