Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej - Curie w Czechowicach – Dziedzicach zorganizowało w dniu 2 czerwca zawody sportowe w ramach oficjalnego otwarcia szkolnych obiektów lekkoatletycznych i  ORLIKA. Na zaproszenie LO odpowiedziały wszystkie gimnazja z gminy Czechowic – Dziedzic. W skład sześcioboju wchodziły konkurencje rzutne, skoczne i biegowe. Mimo niesprzyjającej aury organizatorzy przeprowadzili zaplanowane próby la na nowo powstałych obiektach sportowych. Każdą szkołę reprezentowało 10 gimnazjalistów – 5 dziewczyn i 5 chłopców. Wyniki wszystkich zawodników danej szkoły były zsumowane i podliczone dla każdej konkurencji, dając wspólnie wynik końcowy. Nie mieliśmy sobie równych w rzutach kulą 4kg(bezkonkurencyjny był Jakub), na biegu 100m i skoku w dal uplasowaliśmy się na drugich pozycjach. Generalnie był to nasz bardzo dobry dzień, gdyż oficjalnie Gimnazjum Zabrzeg wywalczyło puchar za pierwsze miejsce.

Nasza złota młodzież to: Justyna Książek, Justyna Dziadek, NataliaDanel, Julia Zimny, Aleksandra Wyszomierska,  Marta Warzecha (rezerwa)., Jakub Filapek, Kacper Wyszomierski, Szymon Kuś, Joachim Banet, Miłosz Kuś, Bartosz Jarek (rezerwa).

Serdecznie gratulujemy!!!;)

Licznik odwiedzin

Dziś 17

Wczoraj 87

Ostatni tydzień 415

Ostatni miesiąc 2312

Ogółem 167507

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com