28 kwietnia 2015r. na stadionie w Zabrzegu zostały przeprowadzone drużynowe zawody  lekkoatletyczne zespołów gimnazjalnych naszej gminy. Do startu zgłosiły się wszystkie szkoły, w tym nasze gimnazjum. Dziewczyny w składzie: Agata Spyra, Agata Kozioł, Anna Jarczok, Natalia Rąbel, Weronika Ciesielczyk, Emilia Rogowiec, Natalia Danel, Natalia Londzin, Urszula Nikiel, Magda Kobiela, Marta Warzecha, Gabriela Maśka, Weronika Pająk, Angelika Pytlik, Marcelina Smolarska, Justyna Dziadek, Justyna Książek, Julia Kowalczyk, Marta Kuś zajęły 5 miejsce. Zawodniczki startowały indywidualnie w konkurencjach takich, jak: Biegna 100m, 300m, 600m, sztafeta 4x 100m, skok w dal, pchnięcie kulą, rzut oszczepem i zdobywały punkty sumujące się na wynik drużynowy. Cieszymy się ze sportowej postawy, gdyż gimnazjalistki nie zawiodły zaangażowaniem i sportowym zachowaniem, a jak wiemy w zdrowym ciele zdrowy duch. Gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie szkoły.

Licznik odwiedzin

Dziś 49

Wczoraj 68

Ostatni tydzień 284

Ostatni miesiąc 2210

Ogółem 157281

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com