7 marca w zabrzeskiej szkole odbył się VIII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Rodziców. Na starcie stanęło stu uczestników w ośmiu kategoriach. W poszczególnych grupach wiekowych na podium stanęli:

Dziewczęta szkoła podstawowa: Lukas Katarzyna – 1 m-ce, Wieliczka Zuzanna – 2 m-ce, Jarczok Justyna – 3 m-ce
Chłopcy szkoła podstawowa: Kuś Łukasz – 1 m-ce, Kobiela Bartłomiej – 2 m-ce, Szarek Piotr – 3 m-ce
Dziewczęta gimnazjum: Ciesielczyk Weronika – 1 m-ce, Chochlińska Anna – 2 m-ce, Jarczok Anna – 3 m-ce
Chłopcy gimnazjum: Szewieczek Piotr – 1 m-ce, Wrzoł Mikołaj – 2 m-ce, Buczak Patryk – 3 m-ce
Kobiety 35+: Pawlaczek Dorota – 1 m-ce
Kobiety 35-: Gawełek Natalia – 1 m-ce
Mężczyźni 35+: Drozda Paweł – 1 m-ce, Głombek Piotr – 2 m-ce, Brzozowski Jarosław – 3 m-ce
Mężczyźni 35-: Jonkisz Dariusz – 1 m-ce, Mikołajczyk Adrian – 2 m-ce, Wrzoł Szymon – 3 m-ce

Najliczniejszą rodziną w tym roku okazała się familia Wrzołów, z której to na starcie w turnieju stanęło aż pięciu członków. Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za ufundowanie pamiątkowych statuetek, medali, dyplomów oraz za zapewnienie słodkiego poczęstunku. Pragniemy też podziękować firmie Grzegorz Kobiela Betoniarstwo za transport wypożyczonych stołów na turniej a także rodzinom Wrzoł i Nawosjski za użyczenie stołów.

 Zapraszamy do galerii zdjęć

 

 

 

Licznik odwiedzin

Dziś 25

Wczoraj 87

Ostatni tydzień 423

Ostatni miesiąc 2320

Ogółem 167515

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com