25 lutego 2015 roku w Ligocie odbyły się finały rejonowe w tenisie stołowym szkół podstawowych i gimnazjów. Znakomicie spisali się nasi zawodnicy. Chłopcy z gimnazjum w składzie: Piotr Szewieczek, Mikołaj Wrzoł  i Adrian Nowak zajęli wysokie trzecie miejsce.  Chłopcy ze szkoły podstawowej zdeklasowali rywali zajmując I miejsce i będą reprezentować naszą szkołę na finale wojewódzkim. Awans na finał wojewódzki oznacza, że zabrzeska podstawówka na pewno jest wśród szesnastu najlepszych szkół na śląsku spośród ponad 1200. Naszą Szkołę reprezentowali: Bartłomiej Kobiela, Łukasz Kuś, Piotr Szarek oraz rezerwowy Oskar Pysno . Składamy ogromne gratulacje i życzymy powodzenia na finale wojewódzkim.


Poniedziałek, 23 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 129

Wczoraj 88

Ostatni tydzień 129

Ostatni miesiąc 2330

Ogółem 140092

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com