25 lutego 2015 roku w Ligocie odbyły się finały rejonowe w tenisie stołowym szkół podstawowych i gimnazjów. Znakomicie spisali się nasi zawodnicy. Chłopcy z gimnazjum w składzie: Piotr Szewieczek, Mikołaj Wrzoł  i Adrian Nowak zajęli wysokie trzecie miejsce.  Chłopcy ze szkoły podstawowej zdeklasowali rywali zajmując I miejsce i będą reprezentować naszą szkołę na finale wojewódzkim. Awans na finał wojewódzki oznacza, że zabrzeska podstawówka na pewno jest wśród szesnastu najlepszych szkół na śląsku spośród ponad 1200. Naszą Szkołę reprezentowali: Bartłomiej Kobiela, Łukasz Kuś, Piotr Szarek oraz rezerwowy Oskar Pysno . Składamy ogromne gratulacje i życzymy powodzenia na finale wojewódzkim.

Licznik odwiedzin

Dziś 24

Wczoraj 87

Ostatni tydzień 422

Ostatni miesiąc 2319

Ogółem 167514

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com