W dniu 23.maja zostały rozegrane Mistrzostwa Zespołu Szkół w Zabrzegu w Szachach. W zawodach wystartowało 21 uczniów Szkoły Podstawowej oraz 5 Gimnazjalistów. Uczestnicy zawodów zostali podzieleni na 4 grupy rozgrywkowe: dziewczyny (7 dziewczyn), chłopcy Gimnazjum (3 chłopców), chłopcy klas 1 – 3  (10 chłopców), chłopcy klas 4 – 6 (6  chłopców). Oto wyniki :

  • klasyfikacji dziewczyn klas 1 – 3 zwyciężyła Dagmara Baran z klasy 1


  • klasyfikacja dziewczyn klas 4 – 6: I miejsce - Martyna Czylok, klasa 6a; II miejsce - Małgorzata Distel, klasa 6b, III miejsce – Julia Kowalczyk, klasa 6b, IV miejsce – Agnieszka Sobel, klasa 6a


  • klasyfikacja dziewczyn Gimnazjum: I miejsce - Joanna Jachymek, klasa 3ag, II miejsce – Ewelina Paszek, klasa 3ag


  • klasyfikacja chłopców  klas 1 – 3: I miejsce - Jakub Hajduś, klasa 1; II miejsce – Adam Żadkiewicz, klasa 1; III miejsce – Jakub Gandzel, klasa 1; IV miejsce – Marek Białowąs, klasa 1; V miejsce   - Marcin Czylok, klasa 2b; VI miejsce – Konrad Jachnik, klasa 1; VII miejsce – Adrian Koźlik, klasa 1; VIII miejsce – Filip Latacz, klasa 2b; IX miejsce   - Kamil Kisiała, klasa 2b; X miejsce – Dominik Antonik, klasa 1


  • klasyfikacja chłopców  klas 4 - 6: I miejsce   - Paweł Distel, klasa 4; II miejsce – Michał Pollak, klasa 4; III miejsce – Krzysztof Kawiak, klasa 4; IV miejsce – Szymon Kopeć, klasa 6a; V miejsce   - Tomasz Ściskała, klasa 6a; V miejsce – Jakub Buczak, klasa 4


  • klasyfikacja chłopców Gimnazjum: I miejsce   - Dominik Piela - klasa 3bg; II miejsce – Kacper Kotas, klasa 3bg, III miejsce – Szymon Wrzoł, klasa 3bg

Organizatorzy dziękują Państwu Czylok za ufundowanie pucharów, dyplomów i upominków oraz pani Sobel za upieczenie ciasta.

 

Licznik odwiedzin

Dziś 13

Wczoraj 87

Ostatni tydzień 411

Ostatni miesiąc 2308

Ogółem 167503

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com