W dniu 23.maja zostały rozegrane Mistrzostwa Zespołu Szkół w Zabrzegu w Szachach. W zawodach wystartowało 21 uczniów Szkoły Podstawowej oraz 5 Gimnazjalistów. Uczestnicy zawodów zostali podzieleni na 4 grupy rozgrywkowe: dziewczyny (7 dziewczyn), chłopcy Gimnazjum (3 chłopców), chłopcy klas 1 – 3  (10 chłopców), chłopcy klas 4 – 6 (6  chłopców). Oto wyniki :

  • klasyfikacji dziewczyn klas 1 – 3 zwyciężyła Dagmara Baran z klasy 1


  • klasyfikacja dziewczyn klas 4 – 6: I miejsce - Martyna Czylok, klasa 6a; II miejsce - Małgorzata Distel, klasa 6b, III miejsce – Julia Kowalczyk, klasa 6b, IV miejsce – Agnieszka Sobel, klasa 6a


  • klasyfikacja dziewczyn Gimnazjum: I miejsce - Joanna Jachymek, klasa 3ag, II miejsce – Ewelina Paszek, klasa 3ag


  • klasyfikacja chłopców  klas 1 – 3: I miejsce - Jakub Hajduś, klasa 1; II miejsce – Adam Żadkiewicz, klasa 1; III miejsce – Jakub Gandzel, klasa 1; IV miejsce – Marek Białowąs, klasa 1; V miejsce   - Marcin Czylok, klasa 2b; VI miejsce – Konrad Jachnik, klasa 1; VII miejsce – Adrian Koźlik, klasa 1; VIII miejsce – Filip Latacz, klasa 2b; IX miejsce   - Kamil Kisiała, klasa 2b; X miejsce – Dominik Antonik, klasa 1


  • klasyfikacja chłopców  klas 4 - 6: I miejsce   - Paweł Distel, klasa 4; II miejsce – Michał Pollak, klasa 4; III miejsce – Krzysztof Kawiak, klasa 4; IV miejsce – Szymon Kopeć, klasa 6a; V miejsce   - Tomasz Ściskała, klasa 6a; V miejsce – Jakub Buczak, klasa 4


  • klasyfikacja chłopców Gimnazjum: I miejsce   - Dominik Piela - klasa 3bg; II miejsce – Kacper Kotas, klasa 3bg, III miejsce – Szymon Wrzoł, klasa 3bg

Organizatorzy dziękują Państwu Czylok za ufundowanie pucharów, dyplomów i upominków oraz pani Sobel za upieczenie ciasta.

 


Poniedziałek, 23 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 101

Wczoraj 88

Ostatni tydzień 101

Ostatni miesiąc 2302

Ogółem 140064

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com