Rozgrywki Szkolnej Szachowej Ligi Podbeskidzia w roku 2013/2014 dobiegły końca. Szósty, podsumowujący turniej odbył się 29 marca 2014r. w Gimnazjum nr 2 w Czechowicach – Dziedzicach. Zawodnicy po 7 partiach szachowych z niecierpliwością oczekiwali wyników całorocznych zmagań. Ogromnym sukcesem jest zajęcie: 2 miejsca przez Dominika Pielę oraz 8 miejsca przez Kacpra Kotasa w klasyfikacji generalnej. Ponadto miejsca medalowe zdobyli:

  • 3 miejsce DZ 1-3SP – Zuzanna Wieliczka
  • 3 miejsce CHŁ 4-6SP – Michał Pollak
  • 2 miejsce DZ 1-3G – Joanna Jachymek
  • 1 miejsce CHŁ 1-3G – Dominik Piela
  • 3 miejsce CHŁ 1-3G – Kacper Kotas.

Nagrodę dla najmłodszego uczestnika odebrał Jakub Gandzel.

Na sukces drużynowy – II miejsce w klasyfikacji szkół podstawowych zapracowali także: Jakub Hajduś, Adam Żadkiewicz, Adrian  Koźlik, Maksymilian Wrzoł, Paweł Distel, Krzysztof Kawiak, Martyna Czylok, Julia Kowalczyk, Małgorzata Distel. Na sukces drużynowy – I miejsce w klasyfikacji szkół gimnazjalnych zasłużyli ponadto: Szymon Wrzoł, Kamil Kuś.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów przy szachownicy!

Licznik odwiedzin

Dziś 58

Wczoraj 73

Ostatni tydzień 366

Ostatni miesiąc 2292

Ogółem 157363

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com