Szachiści z naszego gimnazjum odnieśli duży sukces podczas  Finału Wojewódzkiej Gimnazjady  w  Szachach, który został rozegrany w Częstochowie w dniu 16 kwietnia br. Po zwycięstwach  w eliminacjach powiatowych  i  rejonowych, gdzie byli nie do zatrzymania, swoją dobrą  grę  potwierdzili w Finale Wojewódzkim. W turnieju tym drużyna z naszego Gimnazjum zajęła II Miejsce uzyskując tytuł Wice - Mistrzów Śląska. Drużyna występowała  w składzie: Kacper KOTAS, Dominik PIELA.
Swój sukces  osiągnęła dzięki równej grze obu młodych szachistów, bowiem  obaj zdobyli po 4,5 pkt.

 

 

 

Oto wyniki końcowe:

I   miejsce – GIM nr 1 Mikołów                                    10 pkt.

II miejsce – GIM im. ks. Józefa Londzina w Zabrzegu  9 pkt.

III miejsce – GIM Sportowe nr 2 w Rybniku                  8,5 pkt.

Licznik odwiedzin

Dziś 101

Wczoraj 60

Ostatni tydzień 101

Ostatni miesiąc 1998

Ogółem 167193

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com