Wyniki VII turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Rodziców

w tenisie stołowym – 22 luty 2014r.

 

Chłopcy Szkoła Podstawowa 1. Nowak Adrian, 2. Kobiela Bartłomiej, 3. Fejdych Kacper, 4.Kuś Łukasz, 5.Głombek Bartłomiej, 6. Bolek Klaudiusz, 7. Pysno Oskar, 8. Szarek Piotr, 9. Pollak Michał, 10. Hola Patryk


Dziewczyny Szkoła Podstawowa 1. Lukas Katarzyna, 2. Kowalczyk Dagmara, 3. Londzin Natalia, 4. Kuś Marta, 5. Mikołajczyk Julia, 6. Jarczok Justyna, 7. Kowalczyk Julia, 8. Żurowska Agnieszka, 9. Gawełek Marta, 10. Distel Małgorzata


Chłopcy Gimnazjum 1. Gryczka Rafał 2. Szewieczek Piotr 3. Buczak Patryk, 4. Sikora Krzysztof, 5. Jonkisz Mateusz, 6. Filapek Jakub, 7. Kajstura, 8. Banet Joachim, 9. Kędzierski Filip, 10. Muras Rafał


Dziewczyny Gimnazjum 1. Stasicka Aleksandra 2. Gawełek Natalia 3. Głombek Anna, 4. Jarczok Anna, 5. Dziendziel Weronika, 6. Maśka Gabriela, 7. Pająk Weronika, 8. Majkowska Agata, 9. Borawska, 10. Balcarek Karolina


Mężczyźni Senior Starszy 1. Drozda Paweł 2. Głombek Piotr 3. Sosna Roman, 4. Chopiak Jacek, 5. Gryczka Leszek, 6. Szewieczek Piotr, 7. Fender Władysław, 8. Sygut Wojciech, 9. Gawlik Antoni, 10. Stasicki Sławomir


Mężczyźni Senior Młodszy 1. Mikołaczyk Adrian 2. Polok Kacper 3. Kowalczyk Dawid 4. Szewieczek Paweł 5. Cielecki Marcin 6. Szewieczek Nikodem 7. Cavichiolo Marco


Kobiety Senior Starszy 1. Stasicka Edyta 2. Distel Joanna


Kobiety Senior Młodszy 1. Bartecka Michalina 2. Kowalczyk Klaudia 3. Pisarek  Monika 4. Kopeć Justyna


Najliczniejsze RODZINY:) 1 miejsce zajęła Rodzina SZEWIECZEK: Piotr senior – tata rodzeństwo: Paweł, Nikodem, Piotr junior


3-osobowe składy to: -team Ani Głombek, -team Aleksandry Stasickiej, -team Dagmary Kowalczyk, -team Agnieszki Żurowskiej, -team Małgosi i Pawła Distel

 

SERDECZNIE WSZYSTKIM GRATULUJEMY

I ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ

Licznik odwiedzin

Dziś 1

Wczoraj 99

Ostatni tydzień 100

Ostatni miesiąc 100

Ogółem 167802

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com