26 października odbył się cykliczny Bieg  „Śladami ks. J. Londzina”. Jest to bieg związany z obchodami święta szkoły i patrona Ks. Józefa Londzina. Już po raz jedenasty na starcie pojawiło się prawie 300 młodych biegaczy z naszej gminy i okolicy, a także gościliśmy zawodników i trenerów z miasta partnerskiego Orlova z Czech. Symboliczny przemarsz spod pomnika patrona , gdzie Rodzice i Uczniowie złożyli wiązankę kwiatów oraz zapalili znicz otworzył tegoroczne zawody. Pani Dyrektor Barbara Parchańska powitała zaproszonych gości, sponsorów, opiekunów i młodzież na obiekcie stadionu LKS „Sokół” Zabrzeg, po czym usłyszeliśmy pierwszy strzał startera. Dzieci i młodzież biegały w swoich kategoriach wiekowych na dystansach od 400m do 1000m. Duże sukcesy dzieci z zabrzeskiej podstawówki pozwoliły na odebranie pięknego pucharu za 2 miejsce drużynowo. Po zakończeniu zawodów wręczono medale, dyplomy i puchary, a także odbyło się losowanie nagród wśród wszystkich uczestników bez względu na zajęte miejsce. Dziękujemy instytucjom i osobom  wspierającym w organizacji nasz bieg patrona, a w szczególności Radzie Rodziców ,która ugościła wszystkich pysznym, gorącym poczęstunkiem. I w ten oto sposób spędziliśmy słoneczne popołudnie, promując zdrowy styl życia , za co dziękujemy każdemu na zawodach obecnemu: i zawodnikom, i współorganizatorom, i kibicom. Do zobaczenia za rok. Uśmiech

Zapraszamy do galerii zdjęć

Licznik odwiedzin

Dziś 23

Wczoraj 39

Ostatni tydzień 90

Ostatni miesiąc 121

Ogółem 170888

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com