26 października odbył się cykliczny Bieg  „Śladami ks. J. Londzina”. Jest to bieg związany z obchodami święta szkoły i patrona Ks. Józefa Londzina. Już po raz jedenasty na starcie pojawiło się prawie 300 młodych biegaczy z naszej gminy i okolicy, a także gościliśmy zawodników i trenerów z miasta partnerskiego Orlova z Czech. Symboliczny przemarsz spod pomnika patrona , gdzie Rodzice i Uczniowie złożyli wiązankę kwiatów oraz zapalili znicz otworzył tegoroczne zawody. Pani Dyrektor Barbara Parchańska powitała zaproszonych gości, sponsorów, opiekunów i młodzież na obiekcie stadionu LKS „Sokół” Zabrzeg, po czym usłyszeliśmy pierwszy strzał startera. Dzieci i młodzież biegały w swoich kategoriach wiekowych na dystansach od 400m do 1000m. Duże sukcesy dzieci z zabrzeskiej podstawówki pozwoliły na odebranie pięknego pucharu za 2 miejsce drużynowo. Po zakończeniu zawodów wręczono medale, dyplomy i puchary, a także odbyło się losowanie nagród wśród wszystkich uczestników bez względu na zajęte miejsce. Dziękujemy instytucjom i osobom  wspierającym w organizacji nasz bieg patrona, a w szczególności Radzie Rodziców ,która ugościła wszystkich pysznym, gorącym poczęstunkiem. I w ten oto sposób spędziliśmy słoneczne popołudnie, promując zdrowy styl życia , za co dziękujemy każdemu na zawodach obecnemu: i zawodnikom, i współorganizatorom, i kibicom. Do zobaczenia za rok. Uśmiech

Zapraszamy do galerii zdjęć


Niedziela, 22 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 44

Wczoraj 54

Ostatni tydzień 675

Ostatni miesiąc 2157

Ogółem 139919

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com