Na zaproszenie Młodzieżowej Rady Miejskiej uczniowie naszego gimnazjum pojechali na turniej jesiennej piłki siatkowej w dniu 16.11.2013 roku. W czechowickim gimnazjum nr 2 pojawiło się 6 drużyn gimnazjalnych i 6 drużyn licealnych. Wszyscy to pasjonaci dyscypliny, jaką jest piłka siatkowa. W bardzo przyjaznej atmosferze udało nam się spędzić miło sobotę. Po długich rozgrywkach drużyna „Niepokonani” zajęła 5 miejsce a drużyna „Girls and Boys” wywalczyła zasłużone 3 miejsce. Wszystkim serdecznie gratulujemy ! J

Skład „Niepokonanych”: Urszula Pałyga, Kinga Piecuch, Weronika Pająk , Karolina Balcarek, Rafał Indeka, Tomasz Polok, Rafał Muras, Łukasz Rozum.

Skład „Girls and Boys”: Justyna Dziadek, Izabela Żołondek, Justyna Książek, Angelika Ciesielczyk, Szymon Kuś, Krystian Kopiasz.


Poniedziałek, 23 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 99

Wczoraj 88

Ostatni tydzień 99

Ostatni miesiąc 2300

Ogółem 140062

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com