Na zaproszenie Młodzieżowej Rady Miejskiej uczniowie naszego gimnazjum pojechali na turniej jesiennej piłki siatkowej w dniu 16.11.2013 roku. W czechowickim gimnazjum nr 2 pojawiło się 6 drużyn gimnazjalnych i 6 drużyn licealnych. Wszyscy to pasjonaci dyscypliny, jaką jest piłka siatkowa. W bardzo przyjaznej atmosferze udało nam się spędzić miło sobotę. Po długich rozgrywkach drużyna „Niepokonani” zajęła 5 miejsce a drużyna „Girls and Boys” wywalczyła zasłużone 3 miejsce. Wszystkim serdecznie gratulujemy ! J

Skład „Niepokonanych”: Urszula Pałyga, Kinga Piecuch, Weronika Pająk , Karolina Balcarek, Rafał Indeka, Tomasz Polok, Rafał Muras, Łukasz Rozum.

Skład „Girls and Boys”: Justyna Dziadek, Izabela Żołondek, Justyna Książek, Angelika Ciesielczyk, Szymon Kuś, Krystian Kopiasz.

Licznik odwiedzin

Dziś 1

Wczoraj 99

Ostatni tydzień 100

Ostatni miesiąc 100

Ogółem 167802

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com