Szkolna Szachowa Liga Podbeskidzia – to impreza cykliczna promująca szachy na terenie szkół podbeskidzia. Nasza szkoła skorzystała z zaproszenia Dyrektora Ligi p. Tadeusza Paździory oraz gospodarza Gimnazjum nr 2 p. Urszuli Jakubiak i w dniu 5 października udaliśmy się na pierwsze spotkanie. Nasz Zespół Szkół reprezentowało 14 uczniów: Adrian Koźlik, Adam Żadkiewicz, Jakub Hajduś, Jakub Gandzel, Zuzanna Wieliczka, Maksymilian Wrzoł, Krzysztof Kawiak, Paweł Distel, Michał Pollak, Julia Kowalczyk, Martyna Czylok, Joanna Jachymek, Dominik Piela, Kacper Kotas. Każdy zawodnik rozegrał 7 rund mając do dyspozycji po 10 minut na każdą partię. Emocji i wrażeń z zachowaniem zdrowej rywalizacji nie brakowało. Zawodnicy będą rywalizować w ciągu kolejnych spotkań, w roku szkolnym 2013/2014 - indywidualnie i drużynowo - zgodnie z ustalonym regulaminem. Przed nami jeszcze pięć turniejów z kolegami ze szkół biorących udział w lidze.Wyniki z każdego spotkania można znaleźć na stronie www.chessarbiter.com. Życzymy młodym szachistom dużo cierpliwości i dalszych sukcesów.

Licznik odwiedzin

Dziś 14

Wczoraj 87

Ostatni tydzień 412

Ostatni miesiąc 2309

Ogółem 167504

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com