Szkolna Szachowa Liga Podbeskidzia – to impreza cykliczna promująca szachy na terenie szkół podbeskidzia. Nasza szkoła skorzystała z zaproszenia Dyrektora Ligi p. Tadeusza Paździory oraz gospodarza Gimnazjum nr 2 p. Urszuli Jakubiak i w dniu 5 października udaliśmy się na pierwsze spotkanie. Nasz Zespół Szkół reprezentowało 14 uczniów: Adrian Koźlik, Adam Żadkiewicz, Jakub Hajduś, Jakub Gandzel, Zuzanna Wieliczka, Maksymilian Wrzoł, Krzysztof Kawiak, Paweł Distel, Michał Pollak, Julia Kowalczyk, Martyna Czylok, Joanna Jachymek, Dominik Piela, Kacper Kotas. Każdy zawodnik rozegrał 7 rund mając do dyspozycji po 10 minut na każdą partię. Emocji i wrażeń z zachowaniem zdrowej rywalizacji nie brakowało. Zawodnicy będą rywalizować w ciągu kolejnych spotkań, w roku szkolnym 2013/2014 - indywidualnie i drużynowo - zgodnie z ustalonym regulaminem. Przed nami jeszcze pięć turniejów z kolegami ze szkół biorących udział w lidze.Wyniki z każdego spotkania można znaleźć na stronie www.chessarbiter.com. Życzymy młodym szachistom dużo cierpliwości i dalszych sukcesów.


Poniedziałek, 23 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 129

Wczoraj 88

Ostatni tydzień 129

Ostatni miesiąc 2330

Ogółem 140092

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com