Uroczyste zakończenie roku sportowego 2012/2013 miało miejsce w piątek 21 czerwca 2013r. na stadionie w Zabrzegu. Wówczas odbyły się zawody lekkoatletyczne, podczas których wystartowało wielu zawodników ze szkół całej gminy. Nasz zespół szkół reprezentowało kilkudziesięciu zawodników i zawodniczek, zmagających się z rywalami i z ogromnym upałem. Wśród medalowych miejsc znaleźli się Izabela Żołondek z brązowym medalem w rzucie piłeczką palantową, Szymon Kuś w biegu na 60m ze srebrnym medalem i Kamil Gawlas w biegu na 60m ze srebrnym medalem. Pięknie zaprezentowały się teamy sztafetowe, którym zabrakło „krok” do medali.

Serdecznie gratulujemy, dziękujemy za cały rok pracy, zmagań i sukcesów mniejszych lub większych oraz życzymy udanych wakacji!


Niedziela, 22 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 44

Wczoraj 54

Ostatni tydzień 675

Ostatni miesiąc 2157

Ogółem 139919

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com