Uroczyste zakończenie roku sportowego 2012/2013 miało miejsce w piątek 21 czerwca 2013r. na stadionie w Zabrzegu. Wówczas odbyły się zawody lekkoatletyczne, podczas których wystartowało wielu zawodników ze szkół całej gminy. Nasz zespół szkół reprezentowało kilkudziesięciu zawodników i zawodniczek, zmagających się z rywalami i z ogromnym upałem. Wśród medalowych miejsc znaleźli się Izabela Żołondek z brązowym medalem w rzucie piłeczką palantową, Szymon Kuś w biegu na 60m ze srebrnym medalem i Kamil Gawlas w biegu na 60m ze srebrnym medalem. Pięknie zaprezentowały się teamy sztafetowe, którym zabrakło „krok” do medali.

Serdecznie gratulujemy, dziękujemy za cały rok pracy, zmagań i sukcesów mniejszych lub większych oraz życzymy udanych wakacji!

Licznik odwiedzin

Dziś 80

Wczoraj 107

Ostatni tydzień 187

Ostatni miesiąc 2084

Ogółem 167279

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com