Ochotnicza Straż Pożarna w Zabrzegu obchodzi w tym roku 120-lecie. W ramach obchodów zorganizowała 15 czerwca II Amatorski Turniej Zabrzega w piłkę siatkową. Dla zwycięzców przygotowano Puchar „Przechodni”. Mecze rozgrywane systemem każdy z każdym, do dwóch wygranych setów, sędziowali nauczyciele wf: p. Dariusz Janko z SP2 Cz-Dz i p. Piotr Fender. Nad przygotowaniem boisk do gry czuwał p. Zdzisław Kurtok, a nad całością imprezy pieczę sprawował prezes OSP p. Tomasz Londzin. Wszystkich uczestników i kibiców częstowano przepysznym żurkiem, a także słodkościami przy kawie i herbacie. Turniej odbył się w przyjacielskiej atmosferze, choć nie obyło się bez emocji;)

A oto wyniki:

  1. Parafia Zabrzeg
  2. Chłopaki Gimnazjum
  3. OSP Juniorzy
  4. Rodzice i Nauczyciele
  5. OSP Seniorzy
  6. Dziewczyny Gimnazjum

Jak zapewnia organizator – do zobaczenia za rok, na kolejnej edycji!

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

Licznik odwiedzin

Dziś 80

Wczoraj 107

Ostatni tydzień 187

Ostatni miesiąc 2084

Ogółem 167279

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com