Ochotnicza Straż Pożarna w Zabrzegu obchodzi w tym roku 120-lecie. W ramach obchodów zorganizowała 15 czerwca II Amatorski Turniej Zabrzega w piłkę siatkową. Dla zwycięzców przygotowano Puchar „Przechodni”. Mecze rozgrywane systemem każdy z każdym, do dwóch wygranych setów, sędziowali nauczyciele wf: p. Dariusz Janko z SP2 Cz-Dz i p. Piotr Fender. Nad przygotowaniem boisk do gry czuwał p. Zdzisław Kurtok, a nad całością imprezy pieczę sprawował prezes OSP p. Tomasz Londzin. Wszystkich uczestników i kibiców częstowano przepysznym żurkiem, a także słodkościami przy kawie i herbacie. Turniej odbył się w przyjacielskiej atmosferze, choć nie obyło się bez emocji;)

A oto wyniki:

  1. Parafia Zabrzeg
  2. Chłopaki Gimnazjum
  3. OSP Juniorzy
  4. Rodzice i Nauczyciele
  5. OSP Seniorzy
  6. Dziewczyny Gimnazjum

Jak zapewnia organizator – do zobaczenia za rok, na kolejnej edycji!

 

Zapraszamy do galerii zdjęć


Wtorek, 12 Listopada 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 84

Wczoraj 82

Ostatni tydzień 84

Ostatni miesiąc 1013

Ogółem 144735

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com