W sobotę 8 czerwca tego roku, 28 uczniów Zespołu Szkół w Zabrzegu uczestniczyło w XIV Biegu Lipowca w Czechowicach – Dziedzicach. Jak co roku, w sympatycznej atmosferze udało się zdobyć wysokie lokaty i powrócić do Zabrzega z nagrodami. Indywidualny sukces odniosły: Kasia Lukas zajmując 2 miejsce oraz Martyna Pniok zdobywając brązowy medal - w swoich kategoriach wiekowych. Drużynowo szkoła podstawowa uplasowała się na dziewiątym miejscu, natomiast gimnazjum nie miało sobie równych i wzbogaciło szkolną gablotę o piękny puchar za miejsce pierwsze! Liczyła się oczywiście dobra zabawa i frajda z konkursu z nagrodami. A za rok planujemy kolejny start w tak dobrze zorganizowanej imprezie sportowej.

Dziękujemy organizatorom i gratulujemy uczestnikom!

Licznik odwiedzin

Dziś 11

Wczoraj 26

Ostatni tydzień 143

Ostatni miesiąc 290

Ogółem 170277

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com