W dniu 31 maja na stadionie w Zabrzegu odbyły się zawody czwórboju lekkoatletycznego uczniów klas 4,5 i 6. Zawody zostały zorganizowane w ramach projektu edukacyjnego uczniów klasy 2 gimnazjum. W zawodach wzięło udział 21 uczestników ze szkoły podstawowej, którzy rywalizowali ze sobą w czterech konkurencjach (sprint, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg długi) . Poniżej generalna klasyfikacja zwycięzców w poszczególnych rocznikach:

Klasa 4

Dziewczyny: 1.Wiktoria Bielecka , 2.Katarzyna Lukas , 3. Marta Gawełek
Chłopcy: 1.Łukasz Kuś , 2.Artur Pniok , 3.Jakub Drobik

Klasa 5

Dziewczyny: 1. Weronika Figura , 2. Martyna Czylok
Chłopcy: 1. Adrian Nowok , 2. Klaudiusz Bolek , 3. Krzysztof Maśka

Klasa 6

Dziewczyny: 1. Gabriela Maśka , 2. Monika Borkowska , 3. Żaneta Fołta
Chłopcy: 1. Szymon Kuś , 2. Konrad Galas

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Licznik odwiedzin

Dziś 83

Wczoraj 107

Ostatni tydzień 190

Ostatni miesiąc 2087

Ogółem 167282

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com