W maju, dokładnie 16 maja tego roku byliśmy gośćmi na terenie nowootwartego boiska  - „Orlika” w LO im. M.Curie-Skłodowskiej w Czechowicach – Dziedzicach. Stało się to za przyczyną sportowych rozgrywek dla uczniów szkół gimnazjalnych z terenu czechowickiej gminy. Dziewczęta w składzie: Anna Dzida, Aleksandra Chrobak, Izabela Żołondek, Agnieszka Filapek, Kinga Pala wzięły udział w turnieju piłki siatkowej. Na sześć drużyn młode siatkarki uplasowały się na czwartym miejscu, po zawziętej i walecznej rozgrywce. Atmosfera była sprzyjająca, tak jak i piękna, słoneczna pogoda oraz bardzo miłe przyjęcie ze strony grona pedagogicznego, któremu dziękujemy za zaproszenie. A drużynie trzecioklasistek gratulujemy sportowego zaangażowania i dalszych sukcesów w szkołach średnich.

Licznik odwiedzin

Dziś 11

Wczoraj 26

Ostatni tydzień 143

Ostatni miesiąc 290

Ogółem 170277

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com