Dziewczęta naszego gimnazjum w składzie: Anna Dzida, Aleksandra Chrobak, Dorota Machalica, Izabela Żołondek, Joanna Dziadek, Karolina Sikora, Karolina Woźniak, Natalia Wojnar, Urszula Pałyga, Agata Spyra, Weronika Ciesielczyk, Paulina Wojnar, Karolina Pisarek reprezentowały szkołę podczas rozgrywek piłki siatkowej Szkolnego Związku Sportowego w naszej gminie. W dniu 25 stycznia 2013r. na sali gimnastycznej gimnazjum nr 2 w Czechowicach – Dziedzicach pokonały w pięknym stylu wszystkie gimnazja czechowickie, czym zapewniły sobie awans na półfinał powiatowy. Dzień 14 marca 2013r. to rozgrywki na terenie Kóz, gdzie gospodynie zajęły 1 miejsce, nam pozostawiając srebrne krążki, a Bestwinie brązowe. Niemniej jednak zespół wykazał się dużymi umiejętnościami i ogromnym zaangażowaniem. Serdecznie gratulujemy!!!

Licznik odwiedzin

Dziś 74

Wczoraj 107

Ostatni tydzień 181

Ostatni miesiąc 2078

Ogółem 167273

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com