Tegoroczny VI Turniej Rodzinny o Puchar Rady Rady Rodziców przy Zespole Szkół im. ks. J. Londzina w Zabrzegu odbył się w miłej atmosferze, w sobotę 2 marca 2013r. Jak co roku zgromadzili się pasjonaci tenisa stołowego żądni sportowej rywalizacji i zabawy w gronie rodzinnym. Od godzin porannych, rozlosowania numerów startowych i rozgrzewki poprzez zaciętą rywalizację doszliśmy do ogłoszenia wyników i  wręczenia dyplomów, medali i pamiątkowych statuetek. Dopisali również kibice. Gra toczyła się zgodnie z podziałem na 8 kategorii wiekowych, dla gospodarzy czyli uczniów systemem do jednego wygranego seta, a dla naszych gości - dorosłych do dwóch setów. Mimo małej powierzchni metrażowej sali gimnastycznej nie rezygnujemy z organizacji tego typu imprez, wręcz pragniemy je kontynuować i integrować środowisko. Pomocą służy nam rada rodziców, wspiera pani dyrektor a także wypożyczający nam stoły rodzice uczniów w celu usprawnienia przeprowadzenia rozgrywek. Serdecznie dziękujemy państwu Zięba i państwu Wrzoł. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku przy kawie i herbacie. Z pewnością będziemy czekać na wszystkich chętnych już za rok, aby przeżyć wspólnie kilka sympatycznych chwil ponownie. Ze sportowym pozdrowieniem! Udział wzięło 106 zawodników, a wyniki przedstawiają się następująco:

Kategoria dziewczynki szkoła podstawowa

1.Kowalczyk Dagmara, 2.Maśka Gabriela, 3.Żurowska Agnieszka, 4.Figura Weronika, 5.Kuś Marta, 6.Jarczok Anna, 7.Londzin Natalia, 8.Kowalczyk Julia, 9.Balcarek Karolina, 10.Lukas Monika, 11.Filapek Anna, 12.Lukas Katarzyna, 13.Czylok Oliwia, 14.Jarczok Justyna, 15.Sobel Agnieszka, 16.Mędrzak Justyna

Kategoria chłopcy szkoła podstawowa

1.Filapek Jakub, 2.Kuś Szymon, 3.Tomanek Konrad, 4.Banet Joachim, 5.Filapek Kacper, 6.Baran Patryk, 7.Galas Konrad, 8.Micor Kacper, 9.Bolek Klaudiusz, 10.Drobik Jakub, 11.Nowak Adian, 12.Galas Dominik, 13.Kuś Łukasz, 14.Stachura Patryk, 15.Głombek Bartłomiej, 16.Pniok Artur, 17.Kosek Kacper

Kategoria dziewczynki gimnazjum

1.Stasicka Aleksndra, 2.Chrobak Aleksandra, 3.Spyra Agata, 4.Gawełek Natalia, 5.Chochlińska Anna, 6.Nikiel Urszula, 7.Czyż Adzia, 8.Paszek Ewelina, 9.Litwin Dominika, 10.Kroczek Sylwia, 11.Tomanek Kasandra, 12.Cecot Paulina, 13.Sikora Karolina, 14.Jachymek Joanna, 15.Papla Aleksandra, 16.Głombek Anna, 17.Wojnar Natalia, 18.Kozioł Agata, 19.Zięba Natalia, 20.Filapek Agnieszka, 21.Pietrzyk Weronika

Kategoria chłopcy gimnazjum

1.Szewieczek Piotr, 2.Sikorsa Krzysztof, 3.Buczak Patryk, 4.Kajstura Rafał, 5.Wrzoł Szymon, 6.Gryczka Rafał, 7.Nadolski Marcin, 8.Dudek Adrian, 9.Kowalczyk Marcin, 10.Jonkisz Mateusz, 11.Stokłosiński Adrian, 12.Zięba Adam, 13.Klimaniec Patryk, 14.Kobiela Arkadiusz, 15.Chomin Patryk, 16.Kędzierski Filip, 17.Figura Bartłomiej, 18.Chochliński Mateusz, 19.Brzuska Paweł, 20.Krawiec Bartłomiej, 21.Wizner Bożydar, 22.Komraus Piotr, 23.Muras Rafał

Kategoria kobiety młodsze

1.Bartecka Michalina, 2.Pielgrzym Martyna, 3.Kopeć Justyna, 4.Kowalczyk Klaudia

Kategoria kobiety starsze

1.Wrzoł Bogusława, 2.Parchańska Barbara, 3.Stasicka Edyta, 4.Figura Rossita

Kategoria mężczyźni młodsi

1.Jonkisz Dariusz, 2.Mikołajczyk Adrian, 3.Polok Kacper, 4.Pisarek Jakub, 5.Dańczak Dariusz, 6.Szewieczek Paweł, 7.Wrzoł Andrzej, 8.Wrzoł Adam, 9.Szewieczek Nikodem

Kategoria mężczyźni starsi

1.Brzozowski Jarosław, 2.Głombek Piotr, 3.Sosna Roman, 4.Szwed Antoni, 5.Gwizdoń Tadeusz, 6.Londzin Jarosław, 7.Szewieczek Piotr, 8.Sokół Erland, 9.Janko Dariusz, 10.Gawlik Antoni, 11.Puskarczyk Andrzej, 12.Stasicki Sławomir

Kategoria – najliczniejsza RODZINA


rodzina SZEWIECZEK: Piotr senior(ojciec) i Paweł, Nikodem, Piotr junior(synowie)

rodzina WRZOŁ: Adam(ojciec), Bogusława(matka), Szymon(syn) oraz Andrzej(brat Adama)

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

Licznik odwiedzin

Dziś 11

Wczoraj 26

Ostatni tydzień 143

Ostatni miesiąc 290

Ogółem 170277

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com