W dniu 8 grudnia 2012r. w Zespole Szkół w Zabrzegu został rozegrany IV turniej Powiatowej Ligi Szachowej powiatu bielskiego. Poprzednie odbyły się w Porąbce, Czechowicach – Dziedzicach i Kozach.  Patronat nad ligą objął starosta bielski pan Andrzej Płonka. W całej lidze wzięło udział 96 młodych szachistów. Nasi uczniowie drużynowo zajęli : Szkoła Podstawowa II miejsce, Gimnazjum I miejsce; zdobyli dyplomy, puchary oraz komplety szachów . Indywidualnie miejsca medalowe zajęli:
- Zuzanna Wieliczka – srebro
- Paweł Distel – srebro
- Martyna Czylok – brąz
- Joanna Jachymek – srebro
- Nikodem Śleziński – złoto
- Dominik Piela – srebro.

Serdecznie gratulujemy i  zachęcamy do włączenia się w rozgrywki za rok.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć


Wtorek, 12 Listopada 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 84

Wczoraj 82

Ostatni tydzień 84

Ostatni miesiąc 1013

Ogółem 144735

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com