W dniu 8 grudnia 2012r. w Zespole Szkół w Zabrzegu został rozegrany IV turniej Powiatowej Ligi Szachowej powiatu bielskiego. Poprzednie odbyły się w Porąbce, Czechowicach – Dziedzicach i Kozach.  Patronat nad ligą objął starosta bielski pan Andrzej Płonka. W całej lidze wzięło udział 96 młodych szachistów. Nasi uczniowie drużynowo zajęli : Szkoła Podstawowa II miejsce, Gimnazjum I miejsce; zdobyli dyplomy, puchary oraz komplety szachów . Indywidualnie miejsca medalowe zajęli:
- Zuzanna Wieliczka – srebro
- Paweł Distel – srebro
- Martyna Czylok – brąz
- Joanna Jachymek – srebro
- Nikodem Śleziński – złoto
- Dominik Piela – srebro.

Serdecznie gratulujemy i  zachęcamy do włączenia się w rozgrywki za rok.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

Licznik odwiedzin

Dziś 80

Wczoraj 107

Ostatni tydzień 187

Ostatni miesiąc 2084

Ogółem 167279

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com