W dniu 3 listopada 2012 r. na stadionie LKS „Sokół” Zabrzeg w ramach obchodów Święta Szkoły odbył się jubileuszowy „X Bieg Śladami księdza Józefa Londzina”. Jak co roku po złożeniu wiązanki kwiatów pod pomnikiem patrona rozpoczęły się zawody dla dzieci i młodzieży powiatu bielskiego.  Dopisała nam słoneczna pogoda. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę. Dla wszystkich uczestników i opiekunów nie zabrakło kiełbaski z grilla. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zabrzegu zdobyli puchar za pierwsze miejsce drużynowo, a na najwyższym stopniu podium stanęli:  Kacper Borawski kl. 2 , Łukasz Kuś kl. 4, Szymon Kuś kl.6, Amelia Michalczyk kl.1, Patrycja Gawlas kl. 2, Justyna Jarczok kl.4, Izabela Żołondek kl. 2 gimnazjum, Sylwia Kroczek kl. 3 gimnazjum, Kamil Gawlas kl. 3 gimnazjum.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

Licznik odwiedzin

Dziś 80

Wczoraj 107

Ostatni tydzień 187

Ostatni miesiąc 2084

Ogółem 167279

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com