Sztafetowe biegi przełajowe to zawody drużynowe dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum. 25 września 2012r. na stadionie w Zabrzegu sprawdziły swoje siły w gminie Czechowice – Dziedzice dziewczynki i chłopcy z naszego Zespołu Szkół. Drużyny gimnazjalne, dzięki awansowi powtórzyły ów wyczyn w dniu 03 października 2012r. mierząc się z 16 drużynami powiatu bielskiego. Po pokonaniu przez sześciu zawodników z drużyny dystansu 800m dz. i 1000m chł. z przekazaniem pałeczki sztafetowej nasi lekkoatleci zajęli następujące miejsca:

SP DZ – IV miejsce na szczeblu miasta w składzie: Wiktoria Bielecka-4, Weronika Figura-5a, Marta Kuś-5b, Julia Kowalczyk-5b, Patrycja Przybyła-6, Gabriela Maśka-6, Monika Borkowska-6.

SP CHŁ – VIII miejsce na szczeblu miasta w składzie: Krzysztof Maśka-5b, Tomasz Kawiak-5b, Kacper Adamek-6, Joachim Banet-6, Szymon Kuś-6, Łukasz Kuś-4, Artur Pniok-4.

GIMN DZ – II miejsce na szczeblu miasta oraz IV miejsce na szczeblu powiatu w składzie: Martyna Pniok-1, Izabela Żołondek-2A, Agata Spyra-1B, Weronika Ciesielczyk-1B, Sylwia Kroczek-3B, Natalia Wojnar-3B, Natalia Zięba-2B, Paulina Wojnar-1C, Anna Dzida-3B, Urszula Pałyga-1C.

GIMN CHŁ – II miejsce na szczeblu miasta oraz III miejsce na szczeblu powiatu w składzie: Kamil Gawlas-3B, Krzysztof Pagieła-3A, Wojciech Bagiński-2A, Paweł Mola-2A, Patryk Góral-3A, Jakub Gola-3, Paweł Borkowski-3A, Kamil Kominek-3A.

GRATULUJEMY!!!

Licznik odwiedzin

Dziś 80

Wczoraj 107

Ostatni tydzień 187

Ostatni miesiąc 2084

Ogółem 167279

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com