W piękny dzień 22 czerwca na stadionie przygotowanym pod okiem p. Zdzisława Kurtoka i pod opieką prowadzących: p. Dariusza Janko i p. Pawła Łękawy odbyły się kolejne szkolne IGRZYSKA gminne. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum startowali w wielu konkurencjach lekkoatletycznych oraz biegali w sztafetach sprinterskich, które dały kibicom najwięcej emocji. Nasi zawodnicy zaprezentowli się bardzo dobrze i nawet Ci bez medalowych miejsc zasługują na pochwały.

Generalna klasyfikacja szkół w gminie Czechowice – Dziedzice za rok szkolny 2011/2012 została ogłoszona na koniec tejże imprezy sportowej, na którą zostali zaproszeni Dyrektorzy wszystkich szkół. Oni też wręczali nagrody i dyplomy, a niektórzy z nich powrócili do szkół z pucharami. Naszej „podstawówce” zabrakło trochę szczęścia (lub 6,5 pkt, jak kto woli), ale 4 miejsce wśród gminnych szkół jest nie lada sukcesem. Cieszymy się i gratulujemy każdemu kto się do tego przyczynił.
Gimnazjum z kolei zajęło 5 miejsce, ąle należy zaznaczyć, iż w ciągu roku gimnazjaliści odważnie i chętnie rywalizowali we wszystkich dyscyplinach. Wszystkim gratulujemy!

Same Igrzyska pozwoliły wzbogacić się o kilka medali, które pozostały w Zabrzegu i spoczywają na półkach lub ściankach z trofeami sportowymi uczniów w ich domach i tak należą do nich:

- sztafeta 4 x 200m SP - brązowy medal - Agata Spyra, Weronika Ciesielczyk, Szymon Kuś, Karol Wieliczka;

- sztafeta 400-300-200-100m G - brązowy medal - Martyna Pniok, Natalia Wojnar, Kinga Krzysztofowicz, Anna Dzida;

- 60m SP - srebro medal - Weronika Ciesielczyk;

- 60m G – srebrny medal – Martyna Pniok;

- 600m G - srebrny medal - Natalia Kuś;

- piłeczka palantowa - brązowy medal - Aleksandra Dyrda;

- 60m G – brązowy medal – Wojciech Bagiński.

Licznik odwiedzin

Dziś 3

Wczoraj 99

Ostatni tydzień 102

Ostatni miesiąc 102

Ogółem 167804

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com