19 czerwca 2012r. na boisku szkolnym SP3 odbyły się zawody gminne w „ Dwa ognie”. Uczniowie klas czwartych zmierzyli się z 10 szkołami podstawowymi z gminy w tej konkurencji. Zajęli 5 miejsce po dwóch wygranych i dwóch przegranych meczach. Skład reprezentacji z naszej szkoły przedstawia się następująco: Bolek Klaudiusz, Fejdych Kacper, Micor Kacper, Kopeć Szymon, Nowak Adrian, Kawiak Tomasz, Figura Weronika, Kuś Marta, Kowalczyk Dagmara, Kowalczyk Julia, Czylok Martyna, Żurowska Agnieszka.

21 czerwca 2012r. to z kolei dzień zawodów pływackich, rozegranych na pływalni „Wodnik” w Czechowicach – Dziedzicach. W tej dyscyplinie reprezentami ZS Zabrzeg byli:

-Paweł Kuś - indywidualnie 2 miejsce

-Kacper Kotas – indywidualnie 9 miejsce

-Puskarczyk Piotr – indywidualnie 5 miejsce

-Wrzoł Mikołaj – indywidualnie 7 miejsce

oraz Weronika Figura, Marianna Gryczka.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Licznik odwiedzin

Dziś 1

Wczoraj 99

Ostatni tydzień 100

Ostatni miesiąc 100

Ogółem 167802

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com