19 czerwca 2012r. na boisku szkolnym SP3 odbyły się zawody gminne w „ Dwa ognie”. Uczniowie klas czwartych zmierzyli się z 10 szkołami podstawowymi z gminy w tej konkurencji. Zajęli 5 miejsce po dwóch wygranych i dwóch przegranych meczach. Skład reprezentacji z naszej szkoły przedstawia się następująco: Bolek Klaudiusz, Fejdych Kacper, Micor Kacper, Kopeć Szymon, Nowak Adrian, Kawiak Tomasz, Figura Weronika, Kuś Marta, Kowalczyk Dagmara, Kowalczyk Julia, Czylok Martyna, Żurowska Agnieszka.

21 czerwca 2012r. to z kolei dzień zawodów pływackich, rozegranych na pływalni „Wodnik” w Czechowicach – Dziedzicach. W tej dyscyplinie reprezentami ZS Zabrzeg byli:

-Paweł Kuś - indywidualnie 2 miejsce

-Kacper Kotas – indywidualnie 9 miejsce

-Puskarczyk Piotr – indywidualnie 5 miejsce

-Wrzoł Mikołaj – indywidualnie 7 miejsce

oraz Weronika Figura, Marianna Gryczka.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!


Poniedziałek, 23 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 129

Wczoraj 88

Ostatni tydzień 129

Ostatni miesiąc 2330

Ogółem 140092

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com