2 czerwca 2012r. nauczyciele SP3 i ZSTiL w Czechowicach – Dziedzicach zorganizowali biegi przełajowe pod nazwą Bieg Lipowca. Piętnaście osób z naszej szkoły wystartowało, przebiegło w sportowym stylu trasę i zapunktowało: szkoła podstawowa zajęła drużynowo 9 miejsce a gimnazjum 3. Wśród medalowych miejsc znalazła się Martyna Pniok z klasy 1A, a Patryk Góral z 2A zajął 6 miejsce. Na uczestników czekał bogaty posiłek ze słodyczami i ciekawe nagrody w ramach loterii. Nikomu z naszych uczniów nie udało się wygrać nagrody głównej, jaką był piękny rower, ale i tak wszyscy wróciliśmy z uśmiechami na twarzy i pięknym pucharem do Zabrzega. Dziękujemy uczestnikom za godne reprezentowanie szkoły a organizatorom za przygotowanie wspaniałej imprezy.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć


Poniedziałek, 23 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 101

Wczoraj 88

Ostatni tydzień 101

Ostatni miesiąc 2302

Ogółem 140064

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com