2 czerwca 2012r. nauczyciele SP3 i ZSTiL w Czechowicach – Dziedzicach zorganizowali biegi przełajowe pod nazwą Bieg Lipowca. Piętnaście osób z naszej szkoły wystartowało, przebiegło w sportowym stylu trasę i zapunktowało: szkoła podstawowa zajęła drużynowo 9 miejsce a gimnazjum 3. Wśród medalowych miejsc znalazła się Martyna Pniok z klasy 1A, a Patryk Góral z 2A zajął 6 miejsce. Na uczestników czekał bogaty posiłek ze słodyczami i ciekawe nagrody w ramach loterii. Nikomu z naszych uczniów nie udało się wygrać nagrody głównej, jaką był piękny rower, ale i tak wszyscy wróciliśmy z uśmiechami na twarzy i pięknym pucharem do Zabrzega. Dziękujemy uczestnikom za godne reprezentowanie szkoły a organizatorom za przygotowanie wspaniałej imprezy.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Licznik odwiedzin

Dziś 53

Wczoraj 56

Ostatni tydzień 601

Ostatni miesiąc 2498

Ogółem 167693

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com