25 lutego 2012 r. w Zespole Szkół w Zabrzegu spotkały się w sportowej atmosferze nasze dzieci, młodzież i dorośli. Stało się to za przyczyną V Rodzinnego Turnieju o Puchar Rady Rodziców w Zabrzegu. Dyscypliną sportową wiążącą pokolenia jest tenis stołowy, który znalazł w ów dzień aż 126 miłośników. Najliczniejszą grupą okazała się młodzież, to 89 uczestników, ale i frekwencja seniorów była rekordowa od lat, ponieważ liczba ta osiągnęła 37 osób, w tym 9 kobiet. Nie zabrakło również kibiców, obserwatorów, dyrektora szkoły i oczywiście inicjatora imprezy, przewodniczącego Rady Rodziców p. Andrzeja Puskarczyka, który czuwał nad sprawnym przebiegiem imprezy. Szczególne podziękowanie rodzicom naszych uczniów, państwu R. i  T. Zięba oraz B i A. Wrzoł, gdyż dzięki wypożyczonym stołom do tenisa mogliśmy szybciej i sprawniej przeprowadzić turniej, a także rodzicom wspomagającym nas w dniu zawodów oraz polonistce p. Joannie Jurek.
Oto wyniki w poszczególnych kategoriach:

SZKOŁA PODSTAWOWA
dziewczyny: 1. Spyra Agata 2. Czylok Marcelina 3. Nikiel Urszula
chłopcy: 1. Sikora Krzysztof 2. Szewieczek Piotr 3. Gryczka Rafał

GIMNAZJUM
dziewczyny: 1. Kopeć Justyna 2. Stasicka Aleksandra 3. Tomanek Kasandra
chłopcy: 1. Wrzoł Mateusz 2. Bagiński Wojciech  3. Dańczak Dariusz

DOROŚLI 35
kobiety: 1. Bartecka Michalina 2.Dyrda Agata  3.Biernat Karolina
mężczyźni: 1. Jonkisz Dariusz 2. Mikołajczyk Adrian 3. Szewieczek Nikodem

DOROSLI +35
kobiety: 1. Bojdol - Tomanek Iwona  2. Wiśniewska - Micor Anna  3. Figura Rossita
mężczyźni: 1. Drozda Paweł 2. Głombek Piotr  3. Brzozowski Jarosław

NAJLICZNIEJSZE RODZINY

4  osobowa drużyna Aleksandry Stasickiej – córka
Sławomir Stasicki – ojciec
Tadeusz Mencnarowski – dziadek
Bałecki Adam – wujek

3 osobowa drużyna Weroniki Figura i Bartłomieja – rodzeństwo
Rossita Figura – matka

3 osobowa drużyna Dagmary Kowalczyk – córka
Stanisław Kowalczyk – ojciec
Klaudia Kowalczyk – siostra

3 osobowa drużyna Piotra Szewieczka, Pawła i Nikodema– bracia

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom chęci do sportowej zabawy i sportowych osiągnięć :) !!!!!!!!!!!!

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Licznik odwiedzin

Dziś 59

Wczoraj 73

Ostatni tydzień 367

Ostatni miesiąc 2293

Ogółem 157364

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com