Reprezentacja chłopców i dziewcząt z naszego gimnazjum zajęła V miejsce na szczeblu miasto. Oto składy drużyn:
Dziewczyny: Chrobak Aleksandra, Dziadek Joanna, Dzida Anna, Wojnar Natalia, Tomanek Kasandra, Dyrda Aleksandra, Kopeć Justyna, Dziendziel Izabela, Żołądek Izabela, Wykupil Marta, Litwin Dominika, Zięba Natalia, Woźniak Karolina

Chłopcy: Dańczak Dariusz, Wróbel Mateusz, Wrzoł Mateusz, Mrzygłód Sebastian, Mola Paweł, Krzempek Kamil, Gembala Maciej, Kominek Kamil, Góral Patryk, Podsadecki Andrzej, Gawlas Kamil, Nadolski Marcin, Drobik Adrian, Dzieci Kamil, Pagieła Krzysztof, Kropka Krystian

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Poniedziałek, 23 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 129

Wczoraj 88

Ostatni tydzień 129

Ostatni miesiąc 2330

Ogółem 140092

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com