19 czerwca 2019r uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2018 / 2019. Pierwszym wydarzeniem tego dnia była msza w zabrzeskim kościele. Kolejnym punktem uroczystości była akademia, w której główną rolę grali uczniowie klas Va, Vb i VI.

Następnie pani dyrektor oraz przedstawiciele Rady Rodziców nagrodził uczniów, którzy wyróżnili się w minionym roku szkolnym wysokimi osiągnięciami w nauce, sukcesami sportowymi, zaangażowaniem w życie szkoły itp. W tym roku szkolnym najwyższe wyniki w nauce otrzymali:

klasa 1a
Małgorzata Kózka, Julia Ryszka, Monika Kocurek, Igor Mika, Jan Gawlik, Adam, Światłoch, Mikołaj Tekieli, Kacper Dzierżak

klasa 1b (wyróżnienia za osiągnięcia dydaktyczne i sportowe)
Karolina Bidas, Natalia Biedroń, Lena Ciesielczyk, Alicja Kacperska, Julia Kuboszek, Paweł Matysek, Martyna Mitura, Maksymilian Pawlik, Maria Pollak, Natalia Roehrich, Wiktor Mazur, Kaja Rudnik, Szymon Siemka, Jakub Stanclik, Karol Wiśniewski, Piotr Wojtyła, Franciszek Wrzoł

klasa 2a
Paweł Adamaszek, Łucja Galik, Karol Kopeć, Kacper Gibas, Zofia Zeman, Mateusz Orszulak, Natalia Szczepaniak, Jan Kwaśniewski, Gabriel Filapek, Maja Kałuża

klasa 2b
Martyna Balcarek, Anna Czajka, Lena Dudzik, Wiktoria Grąz, Kacper Hałas, Mateusz Mańka, Adam Parkietny, Jan Starzyk, Michał Wójcik, Michał Wrzoł, Zofia Wrzoł

klasa 3
Julia Sokołowska, Wojciech Smuda, Hubert Kolny, Milena Jałowiczor

klasa 4a
Zuzanna Żertka, Oliwia Kuboszek, Zuzanna Szypuła, Wiktoria Ciesielczyk, Roksana Ciesielczyk, Roksana Dzierżak, Szymon Wróblewski

klasa 4b
Maria Żurek, Patryk Kukla, Kacper Kosmaty, Igor Janusz, Natalia Filapek, Paulina Jarczok, Maksymilian Kobiela, Wojciech Mędrzak, Maja Seklecka, Edyta Parma

klasa 4c
Maja Białek, Paweł Czyż, Jakub Dziech, Jan Gawełek, Lilianna Jarczok, Marika Kopeć, Kamil Orszulak, Karol Olesik, Paulina Zuber

klasa 5a
Wiktoria Wrzoł, Marcelina Szłapa, Teresa Distel, Julia Drobik, Borys Dygant, Maria Filapek, Bartosz Dziech, Julia Gruszka, Judyta Kiełbas, Anna Kiełbas, Martyna Wróblewska

Klasa 5b
Mateusz Wrzoł, Emila Kwaśniewska, Oliwia Smuda, Dominika Lazarek, Aleksandra Lukas, Jan Czylok, Julia Maciaszek, Julia Walicka, Anastazja Alefierowicz, Blanka Lewandowska, Maja Walicka

klasa 6
Zuzanna Cieciak, Kajetan Olesik, Jakub Gandzel, Dagmara Baran, Bianca Varga, Julia Zontek, Klaudia Lukas, Wiktoria Kobiela, Marek Wrzoł, Maja Pisarek

klasa 7a
Zofia Bielecka, Julita Kocurek, Magdalena Spyra, Dominika Wróblewska, Laura Micor

klasa 8
Łukasz Kapuśnik, Sonia Dygant, Dawid Janik, Jakub Grygierczyk, Julia Mitura, Marta Polok, Antonella Italiano, Maksymilian Wrzoł, Zuzanna Wieliczka, Agata Wrzoł, Agata Kiełbas, Maciej Iwasiów

Klasa IIIag
Wiktoria Bartoszek, Julia Hoffmann, Paulina Kocur, Szymon Kowalczyk, Natalia Przemyk, Michał Pollak, Roksana Kitlińska, Łukasz Mazur, Krzysztof Kawiak, Maria Ciesielczyk, Karolina Wrzoł

Klasa IIIbg
Kamil Kaplita, Julianna Matysek, Natalia Londzin, Julia Mikołajczyk, Emilia Mynarska, Weronika Balcarek, Emilia Zimny

Kończąc wspólne spotkanie pani dyrektor życzyła wszystkim uczniom i ich rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły wspaniałego, bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego. Galeria zdjęć


Poniedziałek, 21 Października 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 44

Wczoraj 76

Ostatni tydzień 44

Ostatni miesiąc 1899

Ogółem 142701

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com