W dniu 18 czerwca 2019 miał miejsce apel podsumowujący rok szkolny 2018/2019. Apel rozpoczął się odtańczeniem tradycyjnego Poloneza przez klasę 8.

Następnie klasy 7a i 7b w humorystyczny sposób pożegnały koleżanki i kolegów z klasy ósmej i wręczyły im symboliczne upominki. Podsumowano również wyniki Ligi klas 4-8 – w tym roku najwięcej punktów, a co za tym idzie tytuł Extra klasy 2019 oraz bon pieniężny, otrzymała klasa 4b. Następnie rozdano nagrody i dyplomy za osiągnięcia naukowe. Najmłodsi - klasa 4c - żegnali w tym roku najstarszych - ostatni rocznik klas gimnazjalnych - klasy 3ag oraz 3bg, które na zakończenie odtańczyły swoja wersje Poloneza. Apel podsumowała pani dyrektor życząc wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Dziś 59

Wczoraj 56

Ostatni tydzień 607

Ostatni miesiąc 2504

Ogółem 167699

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com