Z okazji Dnia Dziecka udało się sfinalizować zakup i montaż naklejek na korytarze, gdzie podczas przerw przebywają uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej.

Naklejki to ciekawe gry planszowe, szachownica, klasyczne gry podwórkowe jak „Klasy” czy „Kolarzyki” oraz Twister. Pieniądze na ich zakup pozyskaliśmy ze sprzedaży filmów z uroczystości dla Babć i Dziadków. Nie obyło się bez wsparcia firmy „Media Target”, która wykonała naklejki w promocyjnej cenie. Bardzo dziękujemy Rodzicom i Dziadkom, za zakup płyt, a także właścicielom firmy "Media Target". Dzięki Wam nasze korytarze są kolorowe, zachęcają nas do dobrej i bezpiecznej zabawy podczas przerw i aktywnego wypoczynku. Galeria zdjęć


Poniedziałek, 21 Października 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 40

Wczoraj 76

Ostatni tydzień 40

Ostatni miesiąc 1895

Ogółem 142697

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com