Z okazji Dnia Dziecka udało się sfinalizować zakup i montaż naklejek na korytarze, gdzie podczas przerw przebywają uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej.

Naklejki to ciekawe gry planszowe, szachownica, klasyczne gry podwórkowe jak „Klasy” czy „Kolarzyki” oraz Twister. Pieniądze na ich zakup pozyskaliśmy ze sprzedaży filmów z uroczystości dla Babć i Dziadków. Nie obyło się bez wsparcia firmy „Media Target”, która wykonała naklejki w promocyjnej cenie. Bardzo dziękujemy Rodzicom i Dziadkom, za zakup płyt, a także właścicielom firmy "Media Target". Dzięki Wam nasze korytarze są kolorowe, zachęcają nas do dobrej i bezpiecznej zabawy podczas przerw i aktywnego wypoczynku. Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Dziś 52

Wczoraj 56

Ostatni tydzień 600

Ostatni miesiąc 2497

Ogółem 167692

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com