W tym roku konkurs piosenki  przebiegał pod hasłem "Wyczaruję ci dźwięki". Odbywał się on w dwóch grupach wiekowych: najmłodsi klasy I - III, którzy nie byli oceniania przez jury oraz klasy IV - VIII szkoły podstawowej i klasy gimnazjum.

Oceniane były m.in. poprawność wykonania, choreografia, scenografia i ogólne wrażenie artystyczne. A oto tegoroczni zwycięscy: I miejsce klasa Vb, II miejsce klasa VIII i III miejsce klasa IIIbg. Jak co roku głosowaliśmy w konkursie publiczności - laureatami zostali uczniowie klasy IIIag.

Oto tegoroczny repertuar:

klasa Ia - "Tęcza cza-cza", klasa Ib - "Zagram dzieciom", klasa IIa - "Na ramieniu wróżka", klasa IIb - "Magiczna podróż" klasa III - "Czarodziej Max", klasa IVa - "Kolorów  świat", klasa IVb - "Mała smutna królewna", klasa IVc - "Moja fantazja" klasa Va - "Ani słowa", klasa Vb - "Dobra wróżko", klasa VI - "Gumisie", klasa VIIa - "Jadą wozy kolorowe", klasa VIIb - "Na zawsze i na wieczność", klasa VIII - "Na ramieniu wróżka", klasa IIIag - "Jestem czarodziejem", klasa IIIbg - "Czarownice".  Galeria zdjęć

 

Licznik odwiedzin

Dziś 60

Wczoraj 56

Ostatni tydzień 608

Ostatni miesiąc 2505

Ogółem 167700

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com