Świetlica szkolna jest integralną i niezastąpioną częścią systemu wychowania szkolnego i stanowi ważne jego ogniwo. Realizuje te same zadania wychowawcze co szkoła, ma jednak odmienny styl pracy. Nie opiera swojej działalności na ścisłym i sztywnym programie. Łącząc elementy atmosfery domowej ze świadomie planowaną i organizowaną działalnością opiekuńczo - wychowawczą, ma szansę stać się pomostem między domem a szkołą. Działalność świetlicy polega na aktywizowaniu dzieci i młodzieży, dostarczaniu pozytywnych przeżyć i wzorców, wspieraniu rozwoju posiadanych przez dziecko zdolności i umiejętności, a także kształtowaniu pozytywnych kontaktów i relacji interpersonalnych z innymi ludźmi.

Świetlica szkolna czynna jest codziennie w godzinach 7.00 do 16.05.

Dyżury nauczycieli na świetlicy


Piątek, 17 Stycznia 2020

Licznik odwiedzin

Dziś 35

Wczoraj 103

Ostatni tydzień 365

Ostatni miesiąc 1455

Ogółem 153883

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com