Świetlica szkolna jest integralną i niezastąpioną częścią systemu wychowania szkolnego i stanowi ważne jego ogniwo. Realizuje te same zadania wychowawcze co szkoła, ma jednak odmienny styl pracy. Nie opiera swojej działalności na ścisłym i sztywnym programie. Łącząc elementy atmosfery domowej ze świadomie planowaną i organizowaną działalnością opiekuńczo - wychowawczą, ma szansę stać się pomostem między domem a szkołą. Działalność świetlicy polega na aktywizowaniu dzieci i młodzieży, dostarczaniu pozytywnych przeżyć i wzorców, wspieraniu rozwoju posiadanych przez dziecko zdolności i umiejętności, a także kształtowaniu pozytywnych kontaktów i relacji interpersonalnych z innymi ludźmi.

Świetlica szkolna czynna jest codziennie w godzinach 7.00 do 16.05.

Dyżury nauczycieli na świetlicy

Licznik odwiedzin

Dziś 11

Wczoraj 26

Ostatni tydzień 143

Ostatni miesiąc 290

Ogółem 170277

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com