24 września 2014r nasi gimnazjaliści, wzięła udział w wykładach z fizyki pod tytułem "Osobliwości Świata Fizyki" oraz z biologii – „Spotkania z nauką”, organizowanych przez Uniwersytet Śląski. Podczas zajęć uczniowie mogli dowiedzieć się co łączy ze sobą huśtawkę, instrumenty muzyczne i widzenie barw, czym jest dźwięk i jakie są jego właściwości, czy kot może być generatorem wysokich napięć, a także czy włosy stają dęba tylko z przerażenia oraz mieli okazję zobaczyć jak wyglądają zastawki serca, dowiedzieć się czy można podsłuchać własny żołądek, dlaczego mięsień serca nie czuje się zmęczony, czy można zmierzyć złość, a także czy nasze ciało może być klawiaturą.

Licznik odwiedzin

Dziś 3

Wczoraj 99

Ostatni tydzień 102

Ostatni miesiąc 102

Ogółem 167804

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com