24 września 2014r nasi gimnazjaliści, wzięła udział w wykładach z fizyki pod tytułem "Osobliwości Świata Fizyki" oraz z biologii – „Spotkania z nauką”, organizowanych przez Uniwersytet Śląski. Podczas zajęć uczniowie mogli dowiedzieć się co łączy ze sobą huśtawkę, instrumenty muzyczne i widzenie barw, czym jest dźwięk i jakie są jego właściwości, czy kot może być generatorem wysokich napięć, a także czy włosy stają dęba tylko z przerażenia oraz mieli okazję zobaczyć jak wyglądają zastawki serca, dowiedzieć się czy można podsłuchać własny żołądek, dlaczego mięsień serca nie czuje się zmęczony, czy można zmierzyć złość, a także czy nasze ciało może być klawiaturą.


Poniedziałek, 23 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 102

Wczoraj 88

Ostatni tydzień 102

Ostatni miesiąc 2303

Ogółem 140065

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com