11 kwietnia drużyna składająca się z uczniów klas 1-3 wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym pod patronatem Burmistrza Miasta Czechowic – Dziedzic: „Omnibus klas I-III”. Oliwia Smuda, Wojciech Smuda oraz Zuzanna Żertka reprezentowali naszą szkołę jako najzdolniejsi uczniowie wybrani przez swoich nauczycieli. Konkurs cechował wysoki poziom trudności. Uczniowie musieli wykazać się szeroką wiedzą z zakresu nauk przyrodniczych i szeroko pojętej ekologii. Rywalizacja siedmiu drużyn odbyła się w SP3  im. Juliusza Słowackiego w Czechowicach – Dziedzicach. Nasza reprezentacja wywalczyła „mocne” 4 miejsce. Konkurencje konkursowe obejmowały układanie puzzli na czas, test przyrodniczo – ekologiczny, rozwiązanie krzyżówki oraz wykonanie plakatu promującego ekologię w życiu społecznym. Poziom „walki” zawodników był bardzo wyrównany, toteż odbyła się dogrywka w postaci dodatkowego zadania dla kilku drużyn. Uczniowie odgadywali przysłowia oraz próbowali dokończyć definicję z zakresu wiedzy przyrodniczej. Serdecznie gratulujemy naszej wspaniałej drużynie tego emocjonującego pojedynku. Z całego serca winszujemy także niezastąpionym Rodzicom wspierającym swoje „pociechy” oraz nauczycielom naszych przedstawicieli szkolnych. Dziękujemy Wam za podjęcie wyzwania i życzymy wielu sukcesów w kolejnych konkursach oraz w zdobywaniu wiedzy każdego dnia.

Zapraszamy do galerii zdjęć 


Poniedziałek, 23 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 100

Wczoraj 88

Ostatni tydzień 100

Ostatni miesiąc 2301

Ogółem 140063

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com