11 kwietnia drużyna składająca się z uczniów klas 1-3 wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym pod patronatem Burmistrza Miasta Czechowic – Dziedzic: „Omnibus klas I-III”. Oliwia Smuda, Wojciech Smuda oraz Zuzanna Żertka reprezentowali naszą szkołę jako najzdolniejsi uczniowie wybrani przez swoich nauczycieli. Konkurs cechował wysoki poziom trudności. Uczniowie musieli wykazać się szeroką wiedzą z zakresu nauk przyrodniczych i szeroko pojętej ekologii. Rywalizacja siedmiu drużyn odbyła się w SP3  im. Juliusza Słowackiego w Czechowicach – Dziedzicach. Nasza reprezentacja wywalczyła „mocne” 4 miejsce. Konkurencje konkursowe obejmowały układanie puzzli na czas, test przyrodniczo – ekologiczny, rozwiązanie krzyżówki oraz wykonanie plakatu promującego ekologię w życiu społecznym. Poziom „walki” zawodników był bardzo wyrównany, toteż odbyła się dogrywka w postaci dodatkowego zadania dla kilku drużyn. Uczniowie odgadywali przysłowia oraz próbowali dokończyć definicję z zakresu wiedzy przyrodniczej. Serdecznie gratulujemy naszej wspaniałej drużynie tego emocjonującego pojedynku. Z całego serca winszujemy także niezastąpionym Rodzicom wspierającym swoje „pociechy” oraz nauczycielom naszych przedstawicieli szkolnych. Dziękujemy Wam za podjęcie wyzwania i życzymy wielu sukcesów w kolejnych konkursach oraz w zdobywaniu wiedzy każdego dnia.

Zapraszamy do galerii zdjęć 

Licznik odwiedzin

Dziś 1

Wczoraj 99

Ostatni tydzień 100

Ostatni miesiąc 100

Ogółem 167802

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com