W środę 14 czerwca, w Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie, podczas którego nastąpiło wręczenie nagród zwycięzcom plastycznej i filmowej części konkursu „Niska emisja, poważne zagrożenie dla środowiska”. Organizatorem konkursu było Gimnazjum Publiczne nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach. Rywalizacja odbywała się w następujących kategoriach i grupach wiekowych:

  • Plastyczna, dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych - praca indywidualna, dwa etapy
  • Filmowa, dla Samorządów Uczniowskich szkół podstawowych i gimnazjum - materiał  
  • Wiedzy, dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych - indywidualny, pisemny sprawdzian wiedzy, jeden etap.
  • Wiedzy, dla uczniów gimnazjum - indywidualny, pisemny sprawdzian wiedzy, jeden etap.

Zwyciężczynią w kategorii plastycznej została Marcelina Szłapa, a w kategorii filmowej Roksana Kitlińska, Wiktoria Bartoszek, Łukasz Mazur i Krzysztof Kawiak zajęli III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

Licznik odwiedzin

Dziś 23

Wczoraj 39

Ostatni tydzień 90

Ostatni miesiąc 121

Ogółem 170888

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com