Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w X edycji regionalnego konkursu "Zwierzęta wokół nas" organizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 2 im. Królowej Jadwigi w Czechowicach - Dziedzicach. Tematyka konkursu cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród uczniów  - na konkurs przygotowali 17 prac plastycznych. Tym  bardziej cieszy duży sukces dzieci z naszej szkoły. Nagrodzone prace można było oglądać w galerii "Exlibris" w MBP przy kościele św. Barbary oraz w holu MDK w Czechowicach-Dziedzicach.

Nagrody: Michał Chochliński  kl 2a SP, Aleksandra Mrowiec kl.2c SP

Wyróżnienia: Żaneta Jonkisz  kl.5 SP, Maja Pisarek kl.4 SP, Teresa Distel kl.3 SP, Zosia Dyrda kl.2a SP, Zuzia Szypuła kl.2a SP, Oliwia Kuboszek kl.2a SP, Jan Gawełek kl. 2a SP

Gratulujemy! Nasze prace

              

 


Poniedziałek, 23 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 129

Wczoraj 88

Ostatni tydzień 129

Ostatni miesiąc 2330

Ogółem 140092

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com