Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w X edycji regionalnego konkursu "Zwierzęta wokół nas" organizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 2 im. Królowej Jadwigi w Czechowicach - Dziedzicach. Tematyka konkursu cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród uczniów  - na konkurs przygotowali 17 prac plastycznych. Tym  bardziej cieszy duży sukces dzieci z naszej szkoły. Nagrodzone prace można było oglądać w galerii "Exlibris" w MBP przy kościele św. Barbary oraz w holu MDK w Czechowicach-Dziedzicach.

Nagrody: Michał Chochliński  kl 2a SP, Aleksandra Mrowiec kl.2c SP

Wyróżnienia: Żaneta Jonkisz  kl.5 SP, Maja Pisarek kl.4 SP, Teresa Distel kl.3 SP, Zosia Dyrda kl.2a SP, Zuzia Szypuła kl.2a SP, Oliwia Kuboszek kl.2a SP, Jan Gawełek kl. 2a SP

Gratulujemy! Nasze prace

              

 

Licznik odwiedzin

Dziś 26

Wczoraj 87

Ostatni tydzień 424

Ostatni miesiąc 2321

Ogółem 167516

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com