W dniu 6.04.2017 w Galerii "Exlibris"  Miejskiej Biblioteki Publicznej przy kościele św. Barbary odbył się wernisaż wystawy "Nasze Pasje" wychowanków POPP"ART" z terenu naszej gminy. 45 uczniów naszej szkoły (z kółka plastycznego POPP"ART") prezentowało swoje prace na tej wystawie. Dzieci i młodzież miały okazję pochwalić się swoimi osiągnięciami w dziedzinie rysunku, malarstwa, ceramiki, szkła artystycznego, grafiki a także spotkać rówieśników z innych pracowni plastycznych o podobnych zainteresowaniach. Uczestnicy wystawy: KLAUDIA ŚLEZIŃSKA, MARTYNA KRZEMPEK, JULIA ZIMNY, MARTA GAWEŁEK, IZABELA KUBICZEK, JULIA GRUSZKA, MARIA FILAPEK, JAKUB GRYGIERCZYK, MARTA KOZIK, FILIP KIELOCH, EMILIA ZIMNY, KAROLINA ANTONIK, MATEUSZ WIŚNIEWSKI, PATRYCJA GAWLAS, SZYMON WRÓBLEWSKI, MICHAŁ CHOCHLIŃSKI, ROKSANA DZIERŻAK, SONIA DYGANT, JAN CZYLOK, DOMINIKA WRÓBLEWSKA, MARTA POLOK, NATALIA KOŁOCZEK, KAROLINA STRZĄDAŁA, JOANNA STRZĄDAŁA, LUKAS KLAUDIA, WIKTORIA KOBIELA, MAJA BIAŁEK, ZOFIA DYRDA, ITALIANO ANTONELLA, ROKSANA CIESIELCZYK, JULIA GRYKSA, JAN GAWEŁEK, DAGMARA BARAN, WIKTORIA CIESIELCZYK, ZUZANNA SZYPUŁA, MARTYNA WRÓBLEWSKA, OLIWIA KUBOSZEK, OLIWIA BOTOR, OLIWIA SMUDA, EMILIA KWAŚNIEWSKA, MARCELINA SZŁAPA, BLANKA LEWANDOWSKA, ALEKSANDRA LUKAS, MAGDALENA SPYRA, JAKUB CHUDEK. Dziękujemy za zaangażowanie i piękne prace.

     

 


Poniedziałek, 23 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 129

Wczoraj 88

Ostatni tydzień 129

Ostatni miesiąc 2330

Ogółem 140092

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com