Co robiliśmy na zajęciach dodatkowych – artystycznych i wolontariackich ? – Rozwijaliśmy wrażliwość na piękno i dobro.  Mieszaliśmy, ugniataliśmy, lepiliśmy, wycinaliśmy, szlifowaliśmy, suszyliśmy, rzeźbiliśmy, malowaliśmy, ubijaliśmy…. a nawet gotowaliśmy.  

Doskonaliliśmy szeroko pojęte pasje plastyczne, kulinarne,  uczyliśmy się kreatywności, pracy w zespole. Poznawaliśmy swoje możliwości twórcze podczas zajęć z recyklingu, robiliśmy „coś z niczego”, albo upiększaliśmy to, co stare i z pozoru bezużyteczne. Szukaliśmy piękna tam, gdzie niektórzy widzą śmieci i odpady… Nasze prace stawały się dekoracjami naszych domów, a także były  „podarunkiem od serca” dla naszych najbliższych. Okazji zaś do obdarowywania bliskich nigdy nam nie brakowało! Młodzieńczy zapał towarzyszył nam w trakcie realizacji „naszych małych akcji charytatywnych”. Wykonaliśmy prace plastyczne dla Schroniska „Reksio” . Robiliśmy ozdobne  kartki oraz pisaliśmy listy w ramach akcji Marzycielska Poczta.  Dzięki naszym Rodzinom udało nam się zebrać potrzebne dary w akcji Pieluszka dla Maluszka. Poznawaliśmy różne techniki pracy twórczej oraz możliwości pomagania innym. Wiemy już na pewno,  że… WARTO POMAGAĆ! Galeria zdjęć


Wtorek, 19 Listopada 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 0

Wczoraj 113

Ostatni tydzień 113

Ostatni miesiąc 1947

Ogółem 145669

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com