Co robiliśmy na zajęciach dodatkowych – artystycznych i wolontariackich ? – Rozwijaliśmy wrażliwość na piękno i dobro.  Mieszaliśmy, ugniataliśmy, lepiliśmy, wycinaliśmy, szlifowaliśmy, suszyliśmy, rzeźbiliśmy, malowaliśmy, ubijaliśmy…. a nawet gotowaliśmy.  

Doskonaliliśmy szeroko pojęte pasje plastyczne, kulinarne,  uczyliśmy się kreatywności, pracy w zespole. Poznawaliśmy swoje możliwości twórcze podczas zajęć z recyklingu, robiliśmy „coś z niczego”, albo upiększaliśmy to, co stare i z pozoru bezużyteczne. Szukaliśmy piękna tam, gdzie niektórzy widzą śmieci i odpady… Nasze prace stawały się dekoracjami naszych domów, a także były  „podarunkiem od serca” dla naszych najbliższych. Okazji zaś do obdarowywania bliskich nigdy nam nie brakowało! Młodzieńczy zapał towarzyszył nam w trakcie realizacji „naszych małych akcji charytatywnych”. Wykonaliśmy prace plastyczne dla Schroniska „Reksio” . Robiliśmy ozdobne  kartki oraz pisaliśmy listy w ramach akcji Marzycielska Poczta.  Dzięki naszym Rodzinom udało nam się zebrać potrzebne dary w akcji Pieluszka dla Maluszka. Poznawaliśmy różne techniki pracy twórczej oraz możliwości pomagania innym. Wiemy już na pewno,  że… WARTO POMAGAĆ! Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Dziś 23

Wczoraj 39

Ostatni tydzień 90

Ostatni miesiąc 121

Ogółem 170888

JSN Dome is designed by JoomlaShine.com