Przez cały rok dzieci z kółka matematyczno-przyrodniczego poznawały świat, jego zasoby naturalne i to, jak człowiek badał i przekształcał otoczenie. W związku ze zbliżającymi się wakacjami wybrały się na wycieczkę do Komisariatu Policji w Czechowicach – Dziedzicach.

Spotkanie z policjantami dotyczyło bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zasad postępowania na wypadek sytuacji zagrożenia zdrowia i życia. Dzieci dowiedziały się, jakie niebezpieczeństwa związane są z letnim wypoczynkiem i jak ich unikać, aby szczęśliwie rozpocząć kolejny rok nauki. Bo po wakacjach na młodych badaczy przyrody czekają kolejne wyzwania …

Galeria zdjęć


Wtorek, 19 Listopada 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 0

Wczoraj 113

Ostatni tydzień 113

Ostatni miesiąc 1947

Ogółem 145669

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com