Przez cały rok dzieci z kółka matematyczno-przyrodniczego poznawały świat, jego zasoby naturalne i to, jak człowiek badał i przekształcał otoczenie. W związku ze zbliżającymi się wakacjami wybrały się na wycieczkę do Komisariatu Policji w Czechowicach – Dziedzicach.

Spotkanie z policjantami dotyczyło bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zasad postępowania na wypadek sytuacji zagrożenia zdrowia i życia. Dzieci dowiedziały się, jakie niebezpieczeństwa związane są z letnim wypoczynkiem i jak ich unikać, aby szczęśliwie rozpocząć kolejny rok nauki. Bo po wakacjach na młodych badaczy przyrody czekają kolejne wyzwania …

Galeria zdjęć


Niedziela, 22 Września 2019

Licznik odwiedzin

Dziś 44

Wczoraj 54

Ostatni tydzień 675

Ostatni miesiąc 2157

Ogółem 139919

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com